Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Melissa Etheridge

Syn Beckett Melissy Etheridgeovej zomrel v 21 rokoch, Singer odhalil príčinu smrti

Melissa Etheridgea syn Julie Cypherovej, Beckett, zomrel. Mal 21.

Tím speváčky Ja som jediný oznámil srdcervúce správy na svojom Twitteri v stredu.

Je nám smutné, že vás informujeme, že Melissin syn Beckett zomrel a dnes sa nebude konať šou Concerts From Home, uviedol tweet zo stránky Etheridge na Twitteri. Príspevok sa rýchlo zaplnil fanúšikmi a priateľmi, ktorí vyjadrili sústrasť a poslali svoje želania.Počas ich vzťahu Etheridge a Cypher privítali Becketta v roku 1998 umelým oplodnením. Vo februári 1997 mali tiež dcéru Bailey Jean. Pár sa rozišiel v roku 2000.

Po smutnej správe sa Etheridge vrátila na Twitter a odhalila, že sa pripojila k státisícom rodín, ktoré stratili svojich blízkych kvôli závislosti od opiátov. Môj syn Beckett, ktorý mal iba 21 rokov, sa ťažko snažil prekonať svoju závislosť a nakoniec jej dnes podľahol.

Sestra Bailey tiež zverejnila na Instagrame láskyplnú poctu svojmu bratovi.

Dvadsaťtriročný mladík zdieľal sériu rodinných fotografií a označil ich titulkami. Príliš zlomené a ohromené, aby boli výrečné, ale oceňujú všetkých, ktorí sa na to obrátili. Milujem ťa Beckett. Leť vysoko a bdej nad nami.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Neviem, čo mám na to povedať. Dnes sme stratili brata. Príliš zlomené a ohromené na to, aby ste boli výreční, ale vážte si všetkých, ktorí oslovili. Milujem ťa Beckett. Leť vysoko a bdej nad nami.

Príspevok zdieľaný používateľom Bailey Cypheridge (@baicypheridge) 13. mája 2020 o 18:44 PDT

Etheridge je tiež matkou 13-ročných dvojčiat, syna Millera a dcéry Johnnie, z jej vzťahu s Tammy Lynn Michaels.

V rozhovore s Parents.com , Etheridge otvorila používanie darcov na rozšírenie svojej rodiny.

Nie je nič ako prevziať zodpovednosť alebo vytvoriť zodpovednosť za privedenie ľudskej bytosti na tento svet a pomoc v jeho prvých rokoch, povedala. Nezáleží na rovnici, ktorá vás tam dostane, ani na tom, čo ste s touto osobou. To vôbec nevadí. Je to puto medzi vami a dieťaťom.

Viac z ET:

Melissa Etheridge hovorí, že Brad Pitt bol takmer jej darcom spermií, syn reaguje tým najzábavnejším spôsobom

Melissa Etheridge rokuje s rozhodnutím najvyššieho súdu a novomanželkou Bliss: „Nikdy som nebola šťastnejšia“

Melissa Etheridge sa otvára o prežití rakoviny prsníka a návrate k hudbe