Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Simon Cowell

Mel B odíde z filmu „America’s Got Talent“ po surovom vtipe Simona Cowella o svadobnej noci

Mel B odštartovala sériu utorňajšieho vydania stredajšej šou America’s Got Talent po tom, čo kolega sudca Simon Cowell urobil v jej svadobnú noc zle načasovaný žart - zatiaľ čo ona prežíva obzvlášť nepríjemný rozvod s bývalým Stephenom Belafonte.

Potom, čo umelec úniku utrpel počas svojho vystúpenia technickú poruchu, bol Cowell požiadaný, aby ponúkol svoj názor na snafu.

Trochu si predstavujem, že by to bolo ako svadobná noc Mel B, vtipkoval Cowell. Veľa očakávania, málo prísľubu alebo doručenia.SÚVISIACE: Mel B nariadil zaplatiť odcudzenému manželovi Stephenovi Belafonteovi 40 000 dolárov v dočasnej podpore pre manželov

Mel si nevážila srandu a vyjadrila sa tak, že sa postavila zo stoličky za stôl sudcov a pred útokom zo sady hodila pohár vody na bývalého sudcu American Idol. Pozerať - koná sa približne o 4:30:

Mel B.prehovorils Dennym Directom z ET po predstavení incidentu. [Simon] by mal vedieť, že ak poviete niečo nevhodné, bude mať rád, veci, ktoré na neho hodia, povedala. Spomenula, že to bolo všetko priateľské. Uistil som sa, že tentokrát v ňom nie je žiadny ľad ... iba šumivá voda.

Sudca výboru AGT má jednu výčitku: Len by som si prial, aby som tam mal brusnicový džús alebo niečo také, a potom by jeho celé telo bolo skutočne lepkavé! žartovala. Podľa Mel B sa obaja rozprávali počas reklamnej prestávky po návrate. Povedal som mu, že je ** diera, a to bolo všetko, a on hovorí: „Ach, čokoľvek.“

Veci sa museli vyrovnať, keďže sa bývalá Spice Girl vrátila na svoje miesto včas pred ďalším predstavením, ale podľa účtu AGT na Twitteri sa zdá, že jej reakcia bola skutočná a nezinscenovaná.

Kliknite a zobrazte galériu tento týždeň v televízii: 21. - 27. augusta

Ďalej snímka