Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Stephen Belafonte

Mel B priznáva, že zostala „traumatizovaná“ po tom, čo sa sama musela pozerať na 64 sexuálnych pások uprostred horkej bitky o rozvod

Mel B vo svojej novej knihe hovorí o traumatizujúcom zážitku zo sledovania 64 sexuálnych pások uprostred svojej trpkej rozvodovej bitky s bývalým manželom Stephenom Belafonte Brutálne čestný.

43-ročná Mel píše o tom, ako súhlasila s stiahnutím obvinení z domáceho násilia voči svojej bývalej, aby sa zabránilo zobrazovaniu záznamov na verejnom pojednávaní - rozhodnutie, ktoré teraz ľutuje.

Spevák skupiny Spice Girls hovorí v úryvku zverejnenom používateľom slnko „Keď sa teraz pozerám späť, bolo mi to ľúto. To bolo pre mňa najťažšie obdobie. Vidíš, musel som si sadnúť a sledovať tie pásky. Bola to zákonná požiadavka, verte tomu alebo nie. A možno si myslíte: ‚No a čo? Ste v nich, však? Sex s kýmkoľvek. Nie je veľká vec, že ​​ste ich museli sledovať. ‘SÚVISIACE S DANOU: Mel B volá „nebezpečná, chorá osoba“ po tom, čo pneumatiky v automobile sekli druhýkrát za rok

Brala som drogy. Pila som alkohol. Mal som trojky, aby som potešil svojho partnera. Na niektoré sexuálne situácie, v ktorých som sa videl na videu, si nespomínam. Som vystrašený, keď sa vidím v niektorých z týchto videí. Videla som sa sexuálne používaná spôsobom, ktorý ma nebavil alebo nechcel. Traumatizovaný. Je to podhodnotenie.

Hviezda, ktorá sa tiež otvára pokusom o samovraždu prehltnutím 200 tabliet v knihe, hovorí, že v ich rodinnom dome boli držané trojky: Niekedy by sme pozvali ľudí do nášho domu. Vždy sme boli na najvyššom poschodí, niekoľko poschodí nad deťmi.

Vždy by som sa ubezpečil, že som dievča dostal domov, že je v poriadku, že je všetko v poriadku. K niektorým z týchto dievčat som sa dostal dosť blízko. Stále ich vidím každú chvíľu a rozprávame sa. Sú radi, že som ho opustil.

Viem, že je tu veľa ľudí (vrátane mojej matky), ktorým by to nikdy neprišlo vtipné. Len nevkusné, špinavé alebo iné slovo začínajúce na „s“, ako povrchné.

Brutálne čestný vyjde 27. novembra.

Ak ste vy alebo niekto, koho poznáte, v kríze a potrebujete pomoc, máte k dispozícii zdroje. V prípade núdze zavolajte ihneď na telefónnu linku 911. Kanadská asociácia pre prevenciu samovrážd , Depresia bolí a Telefón na pomoc deťom 1-800-668-6868 všetky ponúkajú spôsoby, ako získať pomoc, ak vy alebo niekto, koho poznáte, trpíte problémami s duševným zdravím.