Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Meghan Mccain

Meghan McCain Trolls Donald Trump s použitím filmu Ultimate Meme svojho zosnulého otca Johna McCaina

Meghan McCainpoužíva mém svojho zosnulého otca, aby reagovalPrezident Donald TrumpPrehra v Arizone. PoZvolený prezident Joe Bidenoficiálne získala svoj domovský štát vo štvrtok 36-ročný vyhliadka spoluhostiteľ sa prihlásil na Twitter, aby odpovedal na túto správu.

McCain zdieľala úsmevnú fotografiu svojho zosnulého otca,John McCain, ktorý znie: Mám rád ľudí, ktorí nestratia Arizonu. V sprievodnom tweete označil McCain mém za príliš vtipný.

Zdá sa, že obsah meme bol reakciou na predchádzajúce komentáre Trumpa k zosnulému senátorovi, ktorý zomrel v roku 2018 po boji s rakovinou.Podporil som ho za prezidenta. Vyzbieral som pre neho milión dolárov. To je veľa peňazí. Podporil som ho. On stratil. Sklamal nás. Prehral, ​​takže som ho už potom nemal tak rád, pretože nemám rád porazených, Povedal Trump na samite o vedení rodiny v roku 2015, pričom sa hovorí o prehre s voľbami staršieho McCaina v roku 2008Prezident Barak Obama. ... Je vojnový hrdina, pretože bol zajatý. Mám rád ľudí, ktorí neboli zajatí, dobre? '

Andy Cohenreagoval na McCainov tweet a písal, že Karma je nepríjemná malá dáma. Zdá sa, že McCain súhlasil a odpovedal gifomTaylor Swiftto čítanie, Pozri, čo si ma prinútil urobiť.

McCain predtým počas epizódy filmu The View kritizoval Trumpove komentáre k jeho synovi Donaldovi Trumpovi ml. V sledovanom videu uvidíte, ako sa táto konverzácia skončila.

Viac z ET:

Meghan McCain zdieľa dojemné posolstvo o prvých voľbách bez otca

Meghan McCain posiela podporu Tomovi Parkerovi v nadväznosti na správy o mozgových nádoroch

Meghan McCain hovorí o „toxickej“ kultúre pre ženy po negatívnom článku