Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Vojnový Stroj

Meg Tilly hovorí, že Ex Colin Firth je „úžasným otcom nášho syna“

Kanadská herečka Meg Tilly otvára svoj predchádzajúci vzťah s kedysi prichádzajúcim hercom Colinom Firthom.

Na stretnutí pri nakrúcaní filmu Valmont z roku 1989 sa dvojica presťahovala z Hollywoodu do odľahlého domu neďaleko Vancouveru, aby vychovávala Tillyho dve deti z predchádzajúceho vzťahu a nakoniec mala aj svoje vlastné.

Vždy som vedel, že je taký talentovaný, Tilly povie Ľudia . Myslím, že to je súčasť toho, prečo som sa do neho zamiloval. Vedel som, že je talentovaný, a zvyšok sveta nie. Keď sme sa stretli, bola som dosť veľká hviezda, ale on práve začínal stúpať.Neprekvapilo ma to, Tilly hovorí o Colinovej sláve po ich rozchode v roku 1994 a časopisu povedala, že sa pridáva k svojim deťom, aby mu fandili.

SÚVISIACE: Netflix dráždi temnú komédiu Brad Pitta „War Machine“

Foto: Časopis Victoria Will for People

Foto: Časopis Victoria Will for People- Foto: Victoria Will for People Magazine

Sme na neho hrdí. Je to úžasný herec a je to úžasný človek, dodáva Tilly. Bol dobrým otcom Willa, jeho syna, ale tiež zostal veľmi prítomný v živote mojich ďalších dvoch detí, Emily a Davida. Ukázal sa na promócie, narodenie detí. Je to zlatíčko.

Po ich rozchode našiel Firth lásku s Liviou Giuggioli (pár má dve deti) a Tilly pokračovala v písaní s autorom Donom Calameom. Na rozdiel od niektorých hollywoodskych rozchodov sa páru podarilo zmeniť ich vzťah na priateľstvo, za čo je Tilly obzvlášť vďačná.

Keby nebol na svete, mala by pre mňa dieru, hovorí a dodáva, že je môj najlepší priateľ a on je tiež kamarát s [mojím manželom] Donom.

Dodanie: Keď bol [náš syn] Will v dome, zostal s nami, a keď idem do Anglicka, vždy večerali a chodili spolu.

Teraz hrá ďalšiu hollywoodsku srdcovku, manželku Brada Pitta vo filme War Machine na Netflixe.

Kliknite a zobrazte galériu Celebrity Exes, ktorí zostali blízko

Ďalej snímka