Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

„Manifest“ Josha Dallasa hovorí o pádoch lietadiel a odpovedaní na veľké hroziace záhady v sezóne 3

Častí letci môžu pridať manifest k znervózňujúcemu zoznamu predstavení, ktoré by nemali sledovať pred nástupom do lietadla, podobne ako napríklad Lost alebo The Wilds.

Dráma s vysokým konceptom sleduje cestujúcich a posádku letu Montego Air 828. Po skalnatom a búrlivom lete prilietajú do cieľa ... od ich odletu uplynulo iba viac ako päť rokov. Ešte ohromujúcejšie je, že nikto v lietadle o deň nestarol, ale ich priatelia, rodiny a snúbenci zostarli.

Josh Dallas, ktorý predtým v seriáli Once Upon a Time stvárňoval temperamentného princa Charming niekoľko sezón, hrá Bena, jedného z cestovateľov. Spolu s hŕstkou preživších sa Ben snaží pochopiť ich podivné okolnosti a nadprirodzenú batožinu, ktorá k tomu patrí. 42-ročný herec žartoval, že okamžitá výzva na nalodenie na manifest bola oveľa menej kože
a mysy ako jeho bývalý koncert Očarujúce.Film „Manifest“ bol príbehom podobným tónu ako napríklad „Once“, kde to bol skutočne veľký nápad, ale bol zavesený na týchto skutočných ľuďoch, ktorí prechádzajú niečím mimoriadnym, hovorí Dallas agentúre ET Canada. To je to, čo ma chytilo. To, ako sa Ben pohybuje po svete, bolo pre mňa príťažlivé a veľmi odlišné od princa Charming.

Princ Charming má veľmi otvorený pohľad na svet a ľudí v ňom, dodáva. Ben je uzavretejší. Táto skúsenosť, ktorú prežil, túto vec, na ktorú sa snaží prísť, mu otvára svet. Ben a Charming sú takýmto spôsobom protiklady.

SÚVISIACE: Casting Call: Stars Nab nová rola

Ben nemusí byť očarujúci 2.0, ale obaja majú jednu spoločnú črtu: Rodina. Benova najvyššia priorita sa točí okolo jeho manželky Grace [Athena Karkanis], dospievajúcej dcéry Olive [Luna Blaise], syna Cal [Jack Messina] a sestry Michaely [Melissa Roxburgh]. Očarujúce tiež vždy dali jeho domácnosť na prvé miesto. Dallas je ženatý so svojou kedysi hviezdou Ginnifer Goodwinovou a majú spolu dva synovia. Môže sa teda týkať tej nezlomnej lásky a oddanosti.

Všetky predstavy a aspekty rodiny a čo to znamená ... a pre Benho prežívanie toho, čo prežíva so svojou rodinou a so svojimi deťmi a so svojou manželkou - moje životné skúsenosti môžu len zvýšiť bezprostrednosť snahy chrániť ich v tejto situácii, Hovorí Dallas. To je všetko, čo naozaj chcete urobiť. Chcete ich chrániť a ubezpečiť sa, že sú bezpečné a šťastné a že sa pohybujú v živote. Najmä vaše deti, že môžu vyrásť a stať sa produktívnymi a šťastnými ľuďmi. To je všetko, čo môžete požiadať. Urobíte všetko, čo môžete, aby ste ich ochránili. Ben určite bude.

Niektorí herci vopred požadujú, aby ich showrunner podrobne informoval o významných spoileroch a odhaleniach. Iní, napríklad Dallas, uprednostňujú pobyt v tme. Verí, že prvok prekvapenia informuje jeho postavu, pretože Ben na to prichádza pri postupe.

Ben reaguje na čokoľvek, čo pred ním stojí, dôvody Dallas. To mi pomáha iba ako hercovi, nevediac. Dúfajme, že to prinesie odo mňa skutočnejšiu reakciu. Udržuje ma v strehu a, dúfajme, drží v tejto chvíli.

To znamená, že každý skript sa pre Dallas stáva sústružníkom stránok. A Manifestovo druhé finále vyvrcholilo jedným doozírom cliffhanger. Chvostová plutva letu 828 bola objavená vo vodách pri pobreží Kuby. To nie je ani možné, pretože Ben a spoločnosť bezpečne pristáli v plavidle a neskôr boli svedkami jeho zničenia. Keď sa Manifest dnes večer vráti, tento vývoj prinúti Bena a Saanvi [Parveen Kaur], aby sa hlboko ponorili do vrakov vytiahnutých z oceánu.

SÚVISIACE: Ginnifer Goodwin, Josh Dallas, Jared Gilmore a Emilie De Ravin sa pripojili k Rebecce Maderovej pri ukončení 'Once Upon A Time'

Čo je to? Ako sa to tam dostalo? Dallas sa pýta Všetci sme videli, že lietadlo explodovalo na asfalte v New Yorku. Čo to znamená? Nebolo to lietadlo? Nie sú cestujúci cestujúcimi? Alebo sú niečím úplne iným? Veľkou otázkou je, čo sa s nimi stalo? Veľkou otázkou pre nich, najmä v tejto sezóne, je však „Kto som? Ak nie som človek, alebo som bol
vzkriesený, čo to znamená? Kam som šiel Čo som teraz? Viem, čo som bol predtým, ale čo ma to teraz robí? Koľko sa musíme o seba starať, aby sme na to prišli? “

Serializované relácie dráždia a mučia zápletkami. Takéto príbehy však majú tendenciu strhnúť publikum bez toho, aby priniesli uspokojivé prínosy. Dallas sľubuje, že to v prípade Manifestu nebude.

Pre žánrovú šou a náš konkrétny príbeh je skutočne dôležité, aby sme popri tom dali nejaké odpovede, čo si myslím, že aj robíme, uvádza Dallas. Počas tretej sezóny poskytujeme veľa informácií. Práve teraz natáčam finále. Táto sezóna nielenže bije srdcom, je aj srdcervúca a vzrušujúca. Natočiť túto sezónu bolo neuveriteľné. Dávame odpovede na veľa vecí. Ale to, že dostanete odpoveď, ešte neznamená, že nedostanete otázku. Pre udržanie záhady je tiež potrebných viac otázok. Pozri, keby sme všetko vyriešili, šou by už skončila.

Manifest sa venuje ťažkým témam, ako sú druhá šanca a vykúpenie. Všetci v lietadle pristáli v jednom kuse, čo im poskytlo iný pohľad na život. Okrem toho Ben a ostatní cestujúci dosiahli počúvaním a reakciou na podivný jav nazývaný povolanie - tieto vnútorné impulzy, vízie a hlasy, ktoré zažívajú - veľa dobrého. Znamená to, že táto podivná udalosť je najhoršia vec, ktorá sa im kedy stala, alebo celkom pravdepodobne najlepšia?

To je tiež otázka, ktorú Ben a všetci cestujúci hľadajú, hovorí Dallas. Je to požehnanie alebo prekliatie? Sme momentálne v nejakom očistci alebo je to nejaká krajina osvietenia, kde máme šancu na vykúpenie? To je niečo, čo Ben hlboko hľadá. Úprimne povedané, na túto otázku neviem odpoveď. Stále sa to snaží zistiť.

Práve teraz, keď otvárame túto tretiu sezónu, máme predstavu o dátume smrti [konkrétny deň vašej smrti] a ak budete nasledovať povolanie, prežijete, pokračuje. To z Bena urobí veľkého veriaceho. Táto myšlienka ho na tejto ceste posunie ďalej, aby šíril slovo medzi svojimi spolucestujúcimi. Ale nie každý bude pripravený alebo ochotný vstúpiť s touto myšlienkou do života. To prinúti Bena, aby bol viac obsedantný ako on, a nakoniec na extrémne temnom mieste
sezóna.

Väčšina ľudí by si po streľbe rušivých sekvencií lietadla dvakrát rozmyslela, či odletí kamkoľvek. Dallas tvrdí, že už ho nič nefázuje.

Dallas mal nejaké vážne letové turbulencie, uzatvára Dallas. Ale teraz, keď sme nakrútili turbulencie na „Manifest“ a spôsob, akým musíme konať v takom druhu turbulencie, aký sme videli pri volaní ... turbulencie, ktoré som zažil v skutočnom živote, neboli nič v porovnaní s týmto.

3. sezóna premiéry Manifestu bude mať premiéru 1. apríla.