Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Madison Watkins pokrýva film „Holy“ Justina Biebera a duety s Tori Kelly na filme „American Idol“

Madison Watkinsová v pondelok večer vzala sudcov a divákov American Idol do kostola.

Dvadsaťšesťročný spevák a skladateľ vyčnieval z davu, keď súťažiaci bojovali o postup do najlepšej šestnástky, pričom každý spevák predviedol sólo aj duet celebrít.

SÚVISIACE: Beane a Josh Groban sa spojili, aby predstavili film „Angels“ od Robbieho Williamsa v relácii „American Idol“Watkins začala svoju sériu obálkou Justin Bieber’s Holy, ktorá bola perfektne načasovaná po Veľkonočných sviatkoch. Jej duet bol s jednou z jej obľúbených umelkýň Tori Kelly.

Madison Watkins na American Idol

Po nedeľňajšom výkope kola All Star Duet pokračuje American Idol v dvojnočné podujatie PONDELOK 5. APRÍLA (20:00 - 22:00 EDT) na stanici ABC.- ABC / Eric McCandless

Idol ukázal dvojici, ako sa pripravuje na duet Stevie Wonder’s Don’t You Worry Bout a Thing, a Watkins dostal emotívne správy o podpore, ktorú Kelly nachádza vo svojej viere, keď sa orientuje v náročnom hudobnom priemysle.

SÚVISIACE: K Cecilovi Rayovi sa pripojil Jimmie Allen za duet „Sloboda bola diaľnica“ pre „American Idol“

Watkins a Kelly sa vo svojom duete dokonale pochválili a pochválili sudcov. Lionel Richie dal Watkinsovi vysoké známky za interakciu s Kelly a napájanie jej energie. Kolegyňa sudcu Katy Perry bola ohromená tým, ako obe ženy vzali aranžmán po tri kľúče.

Duet Tori Kelly a Madison Walker Stevie Wonder’s Don’t You Worry Bout a Thing v pondelok 8. apríla.

Duet Tori Kelly a Madison Walker Stevie Wonder’s Don’t You Worry Bout a Thing v pondelok 8. apríla.- ABC / Eric McCandless

Watkinsovi nie sú cudzie ani televízne reality šou. Ešte v roku 2016 súťažila na turnaji America’s Got Talent, ale vypadla pred štvrťfinále.

Vydala tiež dve EP, jedno v roku 2016 a druhé v roku 2020. Začiatkom tohto roku vypustila nový singel Blinded.