Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Filmy

Macaulay Culkin je „predaný“ na fanúšikovom nápade upraviť Trumpa z „Sám doma 2“

Macaulay Culkin sa pridáva k fanúšikom, ktorí si myslia, že jeden z jeho historických filmov by nemal byť stopercentný bez Trumpa.

Culkin sa podelil o svoje myšlienky týkajúce sa nápadu používateľa Twitteru, ktorý chce upraviť krátke portréty Donalda Trumpa z filmu Sám doma 2, a nahradiť dvakrát obviňovaného prezidenta súčasným 40-ročným Macaulayom Culkinom.

SÚVISIACE: Donald Trump navrhuje, aby CBC prerušila svoj program „Home Alone 2“ Cameo bolo odvetou Justina Trudeaua za „prinútenie ho platiť NATO“Medzitým sa s touto myšlienkou rozbehol ďalší používateľ Twitteru a zdieľal krátke video, na ktorom bol Trump digitálne vymazaný zo scény.

V relácii Home Alone 2 uviazol Culkinov Kevin McCallister v newyorskom hoteli Plaza, ktorý v tom čase vlastnil Trump (predal ho v roku 1995).

Medzitým Change.org petícia ponúkol podobný návrh a požiadal, aby bol Trumpov portrét nahradený portrétom zvoleného prezidenta Joe Bidena.

Program „Home Alone 2“ je poškodený. Má na sebe rasistickú škvrnu v tvare Donalda J. Trumpa. Žiadam, aby bol z filmu odstránený a nahradený Joeom Bidenom. Nič nezruinuje sviatočné povzbudzovanie ako sexistický, xenofóbny, bigotný fanatik. Kvôli budúcim generáciám musí byť Trump vymenený, znie petícia.

Prosím, zachráňte Vianoce. Petícia sa uzatvára, keď Trumpa upravíte z tejto hollywoodskej klasiky.