Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Louis C.K. Vydáva nové špeciálne komédie pre standup

Louis C.K. sa objavuje s novým osobitým komediálnym špeciálom, prvým, ktorý uznal, že znepokojivé obvinenia zo sexuálneho zneužitia zo strany niekoľkých komičiek v roku 2017 New York Times príbeh bol pravdivý.

Nový špeciál s názvom S pozdravom Louis C.K. je k dispozícii na streamovanie cez jeho webovej stránke za cenu 7,99 dolárov.

Nový špeciál oznámil vo vyhlásení, informoval Zábava týždenne .

SÚVISIACE: Louis C.K. Odhaľuje plány na turné Comeback 2 roky po #MeToo Scandal

Mám pocit, že na tomto svete existujú dva druhy ľudí, povedal komik. Jeden druh sa musí smiať, keď je niečo ** V skutočnosti platí, že čím sú ** veci prísnejšie, tým vážnejšie, tmavšie, tým hrôzostrašnejšie, nebezpečnejšie a najstrašnejšie je všetko, tým dôležitejšie je smiať sa uprostred toho a často priamo do tváre. Títo ľudia veria, že nie je náhoda, že ľudské bytosti prežili napriek našim krehkým telám bez srsti aj v najťažších dobách. A že sme jediný druh, okrem lienok, ktoré sa smejú zo života.Pokračoval: Iný druh ľudí cíti, že je dôležité odložiť smiech v čase ťažkostí a dať vážnym a bolestivým veciam úctu a ticho, ktoré im prináleží. A skloniť hlavu pred tragickým a prejaviť láskavosť ľuďom, ktorí sa boja a zraňujú tým, že nezľahčujú svoje obavy alebo bolesť.

SÚVISIACE: Margaret Cho slams Louis C. K. sa vracia ku komédii po obvineniach zo sexuálneho zneužitia

Aj keď nezvýhodňuje jedného z týchto ľudí, má pravdu pred ostatnými, pripúšťa, že je členom tejto prvej skupiny.Milujem a rešpektujem mnohých členov tejto skupiny a nemôžem zniesť veľa svojich členov, uzavrel. Pre tých z vás, ktorí sa momentálne nevedia zasmiať, vám len prajem všetok pokoj, ktorý môžete chytiť za tento s ** tty s ** ttykrát.

Kliknite a zobrazte galériu tento týždeň v televízii: 30. marca - 5. apríla

Ďalej snímka