Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

James Corden

Liv Tyler sa smeje otcovi Komentáre Stevena Tylera o Pal Cameron Diazovi: „Môj otec je môj otec“

Liv Tyler má veselú reakciu na svojho otca, komentáre Stevena Tylera o Cameron Diaz.

Herečka sa zastavila v relácii The Late Late Show With James Corden a vyjadrila sa k komentárom frontmana Aerosmith, pričom priznala, že narazila na Livinho dlhoročného priateľa z predchádzajúceho vystúpenia Stevena v šou.

Spýtali ste sa ho, či niekedy narazil na niektorého z mojich priateľov, a on odpovedal, že Cameron Diaz, Liv si spomenula na odpovede svojho otca počas Cordenovho segmentu Rozliať vaše vnútornosti alebo Naplniť vaše vnútornosti.SÚVISIACE: Liv Tyler priznáva, že je v rozpakoch, keď jej otec Steven Tyler „hrbí svoj mikrofónny stojan“

A potom mi povedal príbeh. Jeho pamäť je veľmi zaujímavá, pretože si pamätá malé kúsky, ale nie všetko.

Ale podľa Liv sa iba zasmiala nad komentármi, teda môj otec je môj otec.

A navyše, je veľmi koketný, zmyselný a pozerá sa ľuďom do očí a môže vám olizovať líca, niečo vám šepkať do ucha. Ale on povedal, že som sa na neho naštval, naozaj si to nepamätám. Možno požiadal o jej číslo alebo niečo podobné, ale naozaj si to nepamätám.

SÚVISIACE: Kate Beckinsale sa sama pletie za Stevena Tylera: „Legit Thought That Was Me“

71-ročný Steven momentálne randí s 32-ročnou Aimee Preston. Dvojica je spolu od roku 2016.

Liv sa už predtým otvorila pre vzťah so svojím otcom, dokonca pripustila, že ju niekedy robí v rozpakoch.

Myslím ... je celkom úžasný. Ale ako umelec nič nedupáva. Rovnako ako on skutočne spieva svoje srdce, priznala Jimmymu Kimmelovi v relácii Jimmy Kimmel Live. Takže na mňa zvyčajne dosť zapôsobilo, že stále je ... ale robí veci, ktoré ma uvádzajú do rozpakov. Páči sa mu vydlabať mikrofónový stojan. Som rád, „oci ...“

Kliknutím zobrazíte Galériu hviezdnych škvŕn

Ďalej snímka