Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Elvis Presley

Syn Lisy Marie Presleyovej Benjamin Keough mŕtvy vo veku 27 rokov

Syn Lisy Marie Presleyovej, Benjamin Keough, zomrel na zjavnú samovraždu.

Podľa TMZ „Keough (27), ktorý je tiež vnukom Elvisa Presleyho, zomrel v nedeľu v Calabasas na následky zranenia, ktoré si sám spôsobil.

Presleyho zástupca pre ET Canada povedal, že je z toho zničená.Je úplne zlomená, bezútešná a zničená, ale snaží sa zostať silná pre svoje 11-ročné dvojčatá a svoju najstaršiu dcéru Riley. Zbožňovala toho chlapca. Bol láskou jej života.

Nie je zverejnených veľa ďalších podrobností.

Keough viedol veľmi súkromný život v porovnaní so zvyškom svojej slávnej rodiny, ktorú tvoria otec hudobník Danny Keough a sestra Riley Keough, ktorá je herečka.

Keoughova bývalá priateľka Alexa Rohde zdieľala v pondelok na Instagrame emotívnu poctu.

Zverejnila sériu fotografií s písaním: Dali ste lásku každému, kto to potreboval. Bol si múdry ako tisícročný muž, ale hlúpy ako päťročný.

Vždy ste hovorili, že vaša obľúbená tarotová karta bola pustovník, pretože ste sa mohli týkať. Robili ste najlepšie vtipy a vždy ste porušovali pravidlá. Bol si môj obľúbený človek od chvíle, keď som ťa stretol.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Benjamin Storm, VY. Vždy šťastný na slnku a vode. A smiech, ktorý všetkých potešil. Dali ste lásku každému, kto to potreboval. Bol si múdry ako tisícročný muž, ale hlúpy ako päťročný. Vždy ste hovorili, že vaša obľúbená tarotová karta bola pustovník, pretože ste sa mohli týkať. Robili ste najlepšie vtipy a vždy ste porušovali pravidlá. Bol si môj obľúbený človek od chvíle, keď som ťa stretol. Prial by som si, aby sme ťa udržali navždy Ben Ben. Dúfam, že si dáte všetko lahodné sushi v rajských slovách nikdy nebude dosť

Príspevok zdieľaný používateľom Alexa Rohde (@findalexa_) 13. júla 2020 o 17:48 PDT

SÚVISIACE: Priscilla Presley trvá na tom, že „neumiera“ a „vo veľmi dobrom zdraví“ uprostred tvrdení, že sa jej príliš nedarí

Presley už predtým hovorila o tom, ako veľmi sa jej syn podobá na Elvisa.

Ben vyzerá veľmi podobne ako Elvis. Všetci ho chytili za fotografiu, pretože je jednoducho strašidelná, povedala.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Mama lev s mláďatami ❤️🦁🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Marie Presley (@lisampresley) 20. júna 2019 o 15:34 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Flashback !!!! Backstage s Benom @opry 21.8.1212

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Marie Presley (@lisampresley) 20. júna 2018 o 18:34 PDT

Kliknite a zobrazte galériu hviezd, o ktoré sme prišli v roku 2020

Ďalej snímka