Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Film Lil Nas X a Billy Ray Cyrus „Old Town Road“ drví najväčší rekord amerického týždenného vysielania Drake

Lil Nas X a Old Town Road od Billyho Ray Cyrusa prekonali rekordy a predbehli Drakeho, ktorý obsadil najviac amerických streamov za jeden týždeň.

Billboard zverejnil svoj posledný Hot 100 Monday a oznámil, že Lil Nas X si udržal svoju prvú priečku z minulého týždňa.

Oznámilo tiež, že rapper rozdrvil Drakeov predchádzajúci rekord po tom, čo bol jeho singel In My Feelings streamovaný neskutočne 116,2 milióna krát počas týždňa končiaceho 28. júla 2018.

SÚVISIACE: Will Smith sa predstaví vo videu pre Trap-Country Crossover od Lil Nas X na „Old Town Road“Zobraziť tento príspevok na Instagrame

JE TO OFICIÁLNE! NAJVÄČŠÍ STREAMINGOVÝ TÝŽDEŇ EVERRRRR! ČO SAKRA 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Príspevok zdieľaný používateľom Lil Nas X (@lilnasx) 15. apríla 2019 o 13:10 PDT

Skladba Lil Nas X a Cyrusa však podľa Nielsen Music priniesla na týždeň končiaci 11. apríla neuveriteľných 143 miliónov amerických streamov.Pieseň bol dokonca pokrytý Keithom Urbanom, a to aj napriek tomu, že sa dostala na titulné stránky novín kvôli tomu, že boli vytrhnutí z rebríčka Hot Country Songs z Billboardu za to, že nie sú dostatoční.

ET Canada hovorila aj s hviezdami country hudby, aby sa dostali k myšlienkam na toľko diskutovanej trati.

Viac sa dozviete v klipe nižšie.

Kliknite a zobrazte galériu 2019 ACM Awards Red Carpet

Ďalej snímka