Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Film Lil Nas X a Billy Ray Cyrus „Old Town Road“ drví najväčší rekord amerického týždenného vysielania Drake

Lil Nas X a Old Town Road od Billyho Ray Cyrusa prekonali rekordy a predbehli Drakeho, ktorý obsadil najviac amerických streamov za jeden týždeň.

Billboard zverejnil svoj posledný Hot 100 Monday a oznámil, že Lil Nas X si udržal svoju prvú priečku z minulého týždňa.

Oznámilo tiež, že rapper rozdrvil Drakeov predchádzajúci rekord po tom, čo bol jeho singel In My Feelings streamovaný neskutočne 116,2 milióna krát počas týždňa končiaceho 28. júla 2018.SÚVISIACE: Will Smith sa predstaví vo videu pre Trap-Country Crossover od Lil Nas X na „Old Town Road“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

JE TO OFICIÁLNE! NAJVÄČŠÍ STREAMINGOVÝ TÝŽDEŇ EVERRRRR! ČO SAKRA 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Príspevok zdieľaný používateľom Lil Nas X (@lilnasx) 15. apríla 2019 o 13:10 PDT

Skladba Lil Nas X a Cyrusa však podľa Nielsen Music priniesla na týždeň končiaci 11. apríla neuveriteľných 143 miliónov amerických streamov.

Pieseň bol dokonca pokrytý Keithom Urbanom, a to aj napriek tomu, že sa dostala na titulné stránky novín kvôli tomu, že boli vytrhnutí z rebríčka Hot Country Songs z Billboardu za to, že nie sú dostatoční.

ET Canada hovorila aj s hviezdami country hudby, aby sa dostali k myšlienkam na toľko diskutovanej trati.

Viac sa dozviete v klipe nižšie.

Kliknite a zobrazte galériu 2019 ACM Awards Red Carpet

Ďalej snímka