Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Liam Payne a Rita Ora debutujú slávnym videom „For You“ z filmu „Fifty Shades Freed“

Prišlo video k vychýrenej skladbe Fifty Shades Freed od Liama ​​Payna a Rity Ory.

SÚVISIACE: Vodič Uberu Liama ​​Payna je strýko Jasona DeRulo!

Anglická speváčka a britská speváčka písali o nahrávke niekoľko týždňov, keď fanúšikovia konečne dostali svoju prvú chuť na For For začiatkom tohto mesiaca. Nová skladba spevákov bola prvýkrát dráždená ešte v decembri, keď obaja umelci zverejnili fotku z Instagramu vedľa seba s titulkom #FiftyShadesFreed.

V novom romantickom videu je vidieť, ako speváci túžia jeden po druhom, keď opúšťajú dramatický text piesne na základe honosného sídla. Rita vyniká niekoľkými vzhľadmi hodnými červeného koberca, zatiaľ čo Payne vyzerá rovnako elegantne ako kedykoľvek predtým vo výberoch oblekov, ktoré určite jeho fanúšikov privedú k divokosti.

Video #ForYou s @LiamPayne je tu !!! Prípravou tohto článku sme sa tak bavili, odkazom v biografii na celé video! #FiftyShadesFreed, oznámila Ora v piatok.Deň pred oficiálnym vydaním skladby zdieľal Payne vtipné video, v ktorom obaja umelci spievali text novej piesne.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Urobili sme to # ForYou! Užila som si toľko zábavy v štúdiu s @ritaora. Náš nový singel zo soundtracku #FiftyShadesFreed klesá tento piatok 5. januára.Príspevok zdieľaný používateľom Liam Payne (@liampayne) 3. januára 2018 o 12:17 PST

A spevák kapely Strip That Down oficiálne uviedol premiéru piesne vo štvrtok neskoro večer na Instagrame.

SÚVISIACE: Liam Payne popisuje držanie svojho dieťaťa po prvýkrát

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Je polnoc, kde si? Teraz vychádza nová skladba Mine a @ ritaora #ForYou z soundtracku k oficiálnemu filmu #FiftyShadesFreed.

Príspevok zdieľaný používateľom Liam Payne (@liampayne) 4. januára 2018 o 16:01 PST

Séria Fifty Shades má talent chrliť úspešné rekordy vrátane Zayna Malika a I Don’t Wanna Live Forever od Taylor Swift či The Weeknd’s Earned It.

Kliknite a zobrazte galériu 12 veľmi očakávaných januárových albumov

Ďalej snímka