Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Finálny

Kyle MacLachlan oslavuje 25. výročie finále „Twin Peaks“

Očakávania sa stavajú na nadchádzajúcom oživení Twin Peaks, najmä dnes si pripomíname 25. výročie finále sezóny cliffhanger prehliadky.

Túto príležitosť si v skutočnosti pripomenul na Twitteri sám agent Cooper, keď Kyle MacLachlan tweetoval oslavný GIF na počesť tohto výročia:

//platform.twitter.com/widgets.js
Po skalnatom začiatku a hrboľatých rokovaniach sa spolutvorca David Lynch, MacLachlan a ďalšie hviezdy originálu majú vrátiť do najstrašidelnejšieho mesta na severozápade Tichého oceánu s očakávaním nových epizód. vysielať na Showtime niekedy v budúcom roku .

Súvisiace: David Lynch Bolts z reštartu Twin Peaks: Nedostatok peňazí ‘

Program Twin Peaks, ktorý je považovaný za jeden z najprevratnejších a najvplyvnejších vysielacích seriálov všetkých čias, sledoval obyvateľov malebného severozápadného mesta, ktorí boli ohromení, keď bola zavraždená kráľovná Laury Palmerovej, ktorá sa vracia domov. O dvadsaťpäť rokov neskôr príbeh pokračuje ... Očakávajte mnoho známych tvárí, vrátane Kylea MacLachlana, ktorý si zopakoval svoju úlohu agenta FBI Dale Coopera. Autorom seriálu Twin Peaks ’sú tvorcovia seriálov David Lynch a Mark Frost a celú réžiu pripravil David Lynch.