Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Smallville

Kristin Kreuk prerušuje svoje ticho pri účasti v kultovom filme Allison Mackovej, hviezdy Allville Mackovej, hviezdy Smallville

Bývalá hviezda Smallvillu Allison Mack bola na titulkách novín kvôli svojej spolupráci s NXIVM, svojpomocnou skupinou, ktorá je údajne kultom obchodovania so sexom, po vodcovi NXIVM (vyslovuje sa Nexium) Keithovi Raniereovi. bol zatknutý a obvinený so zachovaním žien ako sexuálnych otrokyní a označením ich za jeho majetok.

Mack, ktorý hral tínedžerskú reportérku Chloe Sullivanovú v mladej sérii Supermana, bol obvinený z náboru mladých žien do kultu, aby sa z nich stali sexuálne otrokyne. Mack sa pravdepodobne po zatknutí Raniere ujal kontroly nad skupinou. byť zatknutý nabudúce.

Vďaka povesti kultu (tiež známemu ako DOS) sa ukázalo, že Mack sa k skupine pripojil po boku hviezdy Smallville Kristin Kreuk, ktorá vo štvrtok prešla na Twitter, aby prelomila mlčanie o svojom pôsobení v skupine, pričom vyvrátila fámy, že bola podieľa na nábore mladých žien v kult.

SÚVISIACE: FBI Raid Domov spoluzakladateľa NXIVM po zatknutí Keitha Raniere, vodcu sexuálneho kultu v Hollywoode

Podľa Kreuka, ktorý v súčasnosti hrá v dráme CBC Burden of Truth, mala 23 rokov, keď absolvovala kurz svojpomocného / osobného rastu, ktorý mi pomohol zvládnuť moju predchádzajúcu plachosť, a preto som v programe pokračovala.Herečka pochádzajúca z Vancouveru však tvrdí, že odišla asi pred piatimi rokmi a mala s nimi minimálny kontakt. Stále tvrdí, že obvinenia, že som bola vo „vnútornom kruhu“ alebo že som ženy prijímala ako „sexuálne otrokyne“, sú očividne nepravdivé. .

Kreuk v skutočnosti tvrdí, že je zdesená a znechutená z toho, čo vyšlo o DOSe.

Kreukovu verziu udalostí podporila herečka Sarah Edmonson, ktorá si spolu s Kreukom zahrala vo tínedžerskej dráme Edgemont natočenej vo Vancouveri, ktorá na twitteri napísala, že Kreuk nikdy neprijímal sexuálne otrokyne a od roku 2013 je mimo, kým sa nestala čudnou . Je to milý človek, ktorý by nemal byť zatiahnutý do tohto neporiadku.