Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Kourtney Kardashian

Kris Jenner a Corey Gamble vyzvali, aby šli na celibát na dva týždne

Kourtney Kardashian testuje svoju matku Kris Jenner a Corey Gamble.

Na tohtotýždňovom videu Keeping Up With The Kardashians požiadala Kourtney Kris a Corey o dva týždne celibátu na výskumný projekt pre jej webovú stránku o životnom štýle. Poosh .

Pane, si si istý, že vediem správny rozhovor? Corey zažartoval.

Ľudia to praktizujú preto, lebo chcú viac energie, väčšie duševné zameranie, bližší vzťah so svojím partnerom. Pokúsila sa Kourtney vysvetliť, na čo sa Kris spýtal: Viac energie z toho, že nemáte orgazmus?

SÚVISIACE: Scott Disick nemôže prestať flirtovať s Kourtney Kardashian počas ich samotnej noci na filme „KUWTK“Kourtney ďalej dodal: Zdržiavaním sa od orgazmov bolo známe, že ľudia majú orgazmy jednoducho sledovaním západu slnka.

Corey nebol na palube 100 percent, ale nakoniec súhlasil. Kourtney absolvovala dve cvičenia celibátu, ktoré zahŕňali vzájomné pozeranie sa do očí a Tai Chi.

Pravdepodobne by som nikdy neskúšal niektoré z vecí, ktoré navrhuje Kourtney, ak by to nebolo kvôli tomu, na čo sme tu, povedala neskôr Kris. Ale je to zaujímavé.Aj Corey súhlasil, že sa mu to skutočne páči.

SÚVISIACE: Kylie Jenner venovala 500 000 dolárov na vybudovanie salónika pre dospievajúcich podstupujúcich liečbu rakoviny

Našťastie pre Kourtneyov výskum, títo dvaja prešli cez dva týždne.

Corey jej povedal: „Nebudem ti ani klamať, Kourtney, bolo to ťažké. Ale dobre som sa bavil na všetkých veciach, na ktoré by sme za normálnych okolností nedávali energiu.

Keeping With With Kardashians sa vysiela vo štvrtok o 20:00. ET na E !.