Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Kráľ Kráľovien

Hrajú „králi kráľovien“, ktorí sa znovu stretávajú pri stole na počesť neskorého Jerryho Stillera

Fanúšikovia Kráľovnej kráľovnej dostali v piatok nostalgickú nádielku.

Kevin James, Leah Remini a zvyšok hereckej zostavy sa stretli prakticky pri stole, ktorý čítal klasickú epizódu, s dvojakým účelom: získať peniaze na charitu a uctiť si pamiatku zosnulého hviezdy Jerryho Stillera, ktorý zomrel späť v máji vo veku 92 rokov.

Bol to otec, on bol ten v tielku po prehliadke zabalený. Jerry mohol byť na prvej scéne a povedali: „Je v poriadku, že pôjdeš. Počas natáčania nemusíte zostať celú noc ‘a on by aj zostal, povedal Remini, ktorý si v sitcome zahral Stillerovu dcéru.

Veľa ľudí ho vidí, ako koná, mrzutý starý muž kričal a kričal, ale bolo to opačne, ako bol, spomenuli si na Jamesa

Cieľom podujatia je získať peniaze pre Henry Street Settlement, organizáciu sociálnych služieb, zdravotnej starostlivosti a umenia slúžiacu na Lower East Side a v celom New Yorku, ktorá mala v Stillerovom srdci osobitné miesto za to, že mu dala štart v divadle .SÚVISIACE: Leah Remini odhaľuje, že scientológia chcela, aby premenila hviezdneho kráľa Kevina Jamesa

Deti zosnulého komika, Ben a Amy Stiller, tiež poctili svojho otca počas pocty videom.

Vyrobil to z ničoho, povedal Ben. Mal depresívne detstvo, ktoré vyrastalo počas depresie. Myslím si, že mal v sebe všetko, čo strčil, ale bol to taký láskavý človek, len to nechal vo svojom umení.Okrem Jamesa a Reminiho, ktorí zopakovali svoje úlohy ako Doug a Carrie Heffernan, sa na ňom zúčastnili aj ďalší členovia hereckého súboru: Victor Williams (Deacon Palmer), Gary Valentine (Danny Heffernan), Patton Oswalt (Spence Olchin), Nicole Sullivan (Holly Shumpert) a hosťujúca hviezda Rachel Dratch (Denise Battaglia).

Spolu s prečítanou tabuľkou bola súčasťou akcie aj hviezda nabitá pocta Stillerovi a obsadenie Otázky a odpovede moderované producentom filmu Kráľ kráľovien Michaelom J. Weithornom, ktorý režíroval.

SÚVISIACE: Fanúšikovia filmu „Seinfeld“ si uctili pamiatku Jerryho Stillera na 1. festivale od jeho smrti

Tí z nás, ktorí vytvorili film „The King of Queens“, sú neuveriteľne nadšení, že sa môžu znovu stretnúť na počesť nášho nedávno zosnulého priateľa - jedinečne vtipného, ​​milého a neporovnateľného Jerryho Stillera, uviedol vo vyhlásení Weithorn. Nepochybujeme, že Jerry sa na nás bude pozerať a kričať z neba.