Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Bachelorette Kanada

Kevin Wendt naznačuje, že v komentároch bakalára v raji vzal panenstvo Ashley Iaconetti

Ashley Iaconetti je súčasťou televíznej bakalárskej série už niekoľko rokov. Prvýkrát debutovala v sezóne 19 späť v roku 2015 a odvtedy sa predstavila na Zimných bakalárskych hrách a troch sezónach Bakalárskeho raja.

Počas toho všetkého tridsaťročná televízna hviezda reality show otvorene diskutovala o svojom rozhodnutí zavesiť sa na svoje panenstvo, ktoré môže alebo nemusí byť stredobodom niektorých tajuplných komentárov jej bývalého Kevina Wendta počas pondelňajšieho vydareného vydania Bakalár v raji.

Uprostred Iaconetti hovoriaci áno návrhu Jareda Haibona a Colton Underwood sa rozišiel s Tia Booth (tak ako fanúšikovia predpovedali, môže byť slobodný, aby sa mohol stať budúcim bakalárom), Wendt naznačil, že Iaconetti už nemusí byť panna - a že je dôvod, prečo.SÚVISIACE: Ashley Iaconetti oslovuje bývalého Kevina Wendta, ktorý ju obviňuje z toho, že ho podvádzala so snúbencom Jaredom Haibonom

Som veľmi monumentálnou súčasťou jej života v zoznamovaní, povedzme to tak, povedal bývalý pondelkový nápadník Bachelorette Canada Jordan Kimball počas pondelkovej epizódy. Som veľká časť jej života.

Znamená to to, čo si fanúšikovia myslia, že to znamená? Začiatkom tohto roka, keď bola s Wendtom stále predmetom, sa Iaconetti venovala udalostiam epizódy bakalárskych zimných hier, v ktorej zjavne stratila svoju kartu V, čo prostredníctvom Twitteru poprela.

Bola však trochu neurčitejšia, keď hovoriť s Nás týždenne po nahrávaní The Bachelor Winter Games: World Tells All.

SÚVISIACE: Ashley Iaconetti a Kevin Wendt vysvetľujú svoje rozdelenie

Viem, čo je otázka každého za milión dolárov - máme alebo nie? - ale na túto otázku nikdy, nikdy nehovorím áno alebo nie, povedala časopisu. To, že som o tom bol v minulosti verejne, ešte neznamená, že nemôžem urobiť niečo súkromné, keď sa do tejto témy môjho života zapojí niekto iný.

Kliknite a zobrazte galériu Zoznámte sa s obsadením sezóny „Bachelor In Paradise“

Ďalej snímka