Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Kelly Rowland

Kelly Rowland Storms Off ‘The Voice Australia‘ sa chystá po rade s Guyom Sebastianom

Tejto dráme v nedeľu večer sa venovali tréneri Voice Australia.

Kelly Rowland skončila v nedeľu po odchode z natáčania potom, čo spolu s Delta Goodrem zrazili Guya Sebastiana za to, že neurobili mongolského speváka hrdla Bukhu Ganburgeda a veľtrh výkonu Johnnyho Manuela.

Napriek tomu, že obaja umelci trvali na tom, že boli mimoriadne talentovaní, Rowland a Goodrem iba povedali, že v predstavení nepočujete veľa Ganburgovcov.SÚVISIACE: Michael Buble prekvapuje FaceTime vzhľadom na „The Voice Australia“

Napätie vzrástlo a Rowland nakoniec odišiel zo scény. Spevák to povedal Sebastianovi po tom, čo povedal, že jej odchod bol neúctivý: Ste neúctivý, v takom prípade ich nedávajte dokopy!

Goodrem potom povedal Sebastianovi podľa news.com.au : Nemyslím si, že je spravodlivé tvrdiť, že Kelly je neúctivá - má dovolené povedať, čo tu cíti. To nie je fér.

Rowland neskôr Goodrem povedala, že je pripravená to nechať tak. Moje pocity nebolia, ale toto je nadbytočné.

SÚVISIACE: Autistický 16-ročný hráč zaujme sudcov „The Voice Australia“ silným hlasom a nádhernou parmicou

Sebastian nakoniec zachránil Johnnyho a povedal: Je úplne jasné, že táto šou vyhovuje niekomu ako Johnny, takže si nemyslím, že bude prekvapením, že sa chystám pre Johnnyho.

Kliknutím zobrazíte galériu Hlavné body júna v televízii: Na čo sa tento mesiac pozerať

Ďalej snímka