Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Dnešná Šou

Justin Timberlake potvrdzuje, že nové album sa blíži a Jimmy Fallon odhaľuje, prečo sa na ňom nebude objavovať

Justin Timberlake virtuálne navštívil The Tonight Show a odhalil, že je uprostred nahrávania nového albumu, ktorý nadväzuje na rok 2018 Muž z lesa .

Na otázku Fallona, ​​či môžu fanúšikovia čoskoro očakávať nový album, Timberlake odpovedal: Áno, môžeme to povedať. Je tu možnosť. Poďme s áno.

Timberlake však tiež uviedol, že sa nijako neponáhľa, a radšej si dá čas s piesňou, ako by sa s jej vydaním ponáhľal. Sedel som napríklad na zrkadlách, štyri alebo päť rokov, vysvetlil.

SÚVISIACE: Justin Timberlake sa necháva masívne tetovať na tigre, aby sa pozrel na výrobu filmu „Palmer“

Myslím si, že si nechám urobiť čas, možno to je môj barometer - ak ich budem stále rovnako milovať, keď čas plynie, dúfajme, že ľudia ich budú počuť, keď čas plynie, dodal.Timberlake tiež podpichoval možnosť hudobného kolabu s moderátorom Jimmym Fallonom z dnešnej noci.

Počúvajte, rád vás zaradím na platňu, ak chcete byť na nahrávke, povedal Timberlake svojmu dlhoročnému kamarátovi. Chceš spievať pozadie?

Zdá sa, že Fallon zostal zaskočený a zvolal: Áno!Dobre, hotovo, Timberlake súhlasí.

Čo? Stalo sa to práve? Toto nemôžeme upravovať! Toto musíme nechať v šou! Hovorí Fallon.

SÚVISIACE: Justin Timberlake a Dax Shepard sa obávajú, ako sláva ovplyvní ich deti

Ale budem sa k tebe správať rovnako, ako som to urobil ja predtým, ako sme vytvorili prvý náčrt Bee Gees, aký sme kedy vytvorili, hovorí Timberlake o klasických náčrtoch dvojice Barry Gibb Talk Show na Saturday Night Live, čo spôsobí, že sa Fallon zrútil .

Zabudnite na to, som preč, povedal Fallon a smial sa, že ste príliš perfekcionista.