Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Silvester

Justin Bieber’s NYE ​​Performance ‘Breaks the Internet‘

Justin Bieber zazvonil v novom roku vo veľkom štýle.

Len niekoľko dní po tom, čo spevák oznámil, že bude účinkovať na silvestrovskom živom vystúpení, svojom prvom koncerte od roku 2017, podľa tlačovej správy T-Mobile zlomil internet.

SÚVISIACE: Justin Bieber hovorí, že chce toľko detí, koľko chce jeho manželka Hailey ‘Will Will Push Out’: ‘I’d Love To Have Myself A Little Tribe’

T-Mobile predstavuje Silvester naživo s Justinom Bieberom vysielaným naživo 31. decembra a počul v priamom prenose verzie Bieberových klasík ako Čo tým myslíš, Prepáč, zlato, Miluj sa, Svätý, Kde už si, Zámery a vôbec prvé živé vydanie jeho úplne nového singlu Anyone.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Justinom Bieberom (@justinbieber)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Justinom Bieberom (@justinbieber)Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Justinom Bieberom (@justinbieber)

S T-Mobile spolupracujem už dlho - sú to také zábavné značky a pracujeme na ďalších prekvapeniach, na ktoré si počas tejto špeciálnej noci treba dať pozor, uviedol Bieber vo vyhlásení Ľudia . Nemôžem sa dočkať, až sa s nimi spojím na tomto epickom silvestrovskom koncerte a dám všetkým bezpečný spôsob, ako spoločne vykopať rok 2020.

SÚVISIACE: Justin a Hailey Bieber idú po hlavnej ceste potom, čo Troll hovorí fanúšikom Seleny Gomezovej, aby nenávideli

V posledných mesiacoch Bieber vydal tri nové single, vrátane Holy predstavujúcich Chance the Rapper, Lonely predstavujúcich Bennyho Blanca a Monster so Shawnom Mendesom.

Zatiaľ čo kanadský spevák od svojich koncertov nehral naživo Účel turné, minulý mesiac vystúpil s piesňou 10 000 hodín naživo v CMA s Dan + Shay.