Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Jorge Garcia odchádza z „Havaja päť-0“, stále sa bude objavovať na opakujúcich sa základoch

V piatok večer má premiéru sezóny Havaj päť-0 , sa fanúšikovia dozvedeli, že sa lúčia s konšpiračným teoretikom Jerrym Ortegom, ktorý sa stal členom päťky TVLine čo potvrdzuje, že herec Jorge Garcia vystupuje z predstavenia pri vstupe do 10. sezóny.

V epizóde Jerry - zotavujúci sa po tom, čo ho zastrelil Azra Hassan - odhalil, že sa rozhodol dať si pauzu od pracovnej skupiny a napísať knihu, o ktorej uvažuje a ktorá spája potopenie Titanic do Federálneho rezervného systému.

Avšak TVLine hlási, že Garcia nebude nadobro preč, keďže jeho rola bola znížená zo série na pravidelnú, takže sa bude opakovať, čo znamená, že Jerry sa bude objavovať podľa potreby.SÚVISIACE: Grace Park prerušuje ticho pri východe z Havaja Five-0: „Vybral som si, čo bolo pre moju integritu najlepšie“

Som vďačný za čas, ktorý som venoval relácii „Hawaii Five-0“, povedala Garcia TVLine . Miloval som návrat na ostrovy a vytváranie postavy, ktorá sa spájala s toľkými ľuďmi. Hranie Jerryho bolo ohromné ​​a teším sa, keď sa znova objavím a budem si môcť zahrať s televízorom ohana .

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené

Bývalá stratená hviezda sa v šou prvýkrát objavila ako hosťujúca hviezda vo štvrtej sezóne šou a rýchlo sa stala obľúbenou medzi fanúšikmi, ktoré sa stali opakujúcimi sa úlohami. V sezóne šesť ho povýšili na pravidelné série.

Jorge sa nadýchal čerstvého vzduchu od chvíle, keď sa pripojil k hereckému obsadeniu, a fanúšikovia sa okamžite postarali o Jerryho čudesnosť i jeho láskavosť, dodal showrunner Five-0 Peter M. Lenkov. Na ‚Hawaii Five-0‘ pre Jorgeho a Jerryho vždy bude miesto, a hoci si Jorge zjavne želáme to najlepšie, bude nám úprimne veľmi chýbať.

Havaj päť-0 sa vysiela piatok o 20:00 ET / PT zapnuté Globálne .

Kliknite a zobrazte galériu tento týždeň v televízii: 23. - 29. septembra

Ďalej snímka