Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Lovebug

Bratia Jonasovci obviňujú Johna Mayera z kopírovania jednej z ich piesní - pri jedení pikantných horúcich krídel

Jonas Brothers sú najnovšie celebrity, ktoré sa objavia v seriáli Hot Ones na YouTube, jedinej diskusnej šou okolo, ktorá kladie otázky hviezdam, zatiaľ čo sa pýšia postupne pikantnejšími horúcimi krídlami.

Medzi tým, ako sa dusili smiešne pikantnými krídlami, sa mali JoBros Nick, Kevin a Joe Jonas o čo deliť, vrátane obvinenia, že John Mayer ošklbal jednu z ich piesní.

Je zábavné, že vychovávate Johna Mayera. Urobil akýsi opis našej piesne. Málo známy fakt. Môžete si to vyhľadať na YouTube, vyhlásil Nick.SÚVISIACE: Bratia Jonasovci kedysi verili svojmu splitku z roku 2013 „Bolo to“ pre kapelu

Takže príbeh je taký, že k nám prišiel na Grammy pred rokmi a bol ako: ‚Milujem tvoju pieseň‘ Lovebug ‘, pokračoval. O dva roky neskôr vydal pieseň a refrén je doslova rovnaký, ale s iným textom.

Nick však povedal, že on a jeho bratia sa nezdržiavajú. Je to pochvala, keď to niekto robí, povedal.

V skutočnosti si fanúšikovia predtým všimli podobnosť medzi Lovebugom a Mayer’s Walt Grace’s Submarine Test, január 1967 z jeho roku 2012 Narodený a vychovaný podobnosti v zboroch skladieb.

Spoločnosť ET Canada sa obrátila na Mayerovho zástupcu s pripomienkou.

V rozhovore medzitým Bros reagoval aj na reakciu Jay-Z, ktorý o kapele rapoval vo svojej skladbe On to the Next z roku 2009.

Nie, nie som brat Jonas, som dospelý, v skladbe rapuje Jay-Z.Nie, nie som panna, používam svoje cajony.

SÚVISIACE: Miley Cyrus chce vedieť, či to tak dobre dopadlo, keď bratia Jonasovci odhodili svoje prstene čistoty

Joe pripustil, že byť skontrolovaný na meno v piesni Jay-Z, bolo úžasné, ale tiež poukázal na to, že v čase zverejnenia piesne odstránil svoj prsteň čistoty.

Jay-Z málo vie, ja som použil svoje cajony, pretože predtým, vtipkoval, takže ... vtip na teba, Jay-Z. Fakt si skontrolujte svoje veci.

Kliknite a zobrazte galériu Retrospektíva vzťahov: Jonas Brothers

Ďalej snímka