Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Jon Stewart sa vracia v rámci svojej „dennej šou“ v rozhovore s Trevorom Noahom

Jon Stewart je späť na svojom starom mieste, kde šliape.

Vo štvrtok sa bývalý moderátor The Daily Show vrátil do šou na rozhovor s Trevorom Noahom o sochách Konfederácie, veciach Black Lives Matter a ďalších.

SÚVISIACE: Jon Stewart hovorí Howardovi Sternovi, ako rozmanitosť vylepšila „dennú šou“ od jeho odchoduV reakcii na otázku demonštrantov požadujúcich odstránenie sôch Konfederácie Stewart uviedol, že si nepamätám konzervatívcov počas irackej vojny, keď v Bagdade padla socha Saddáma Husajna, v tom čase si nepamätám republikánov, “ Veľká chyba! Nechcete vymazať svoju históriu! '

Dodal, že sochy nie sú z éry konfederácie, sú z éry Jima Crowa. Sú z doby, keď ich postavili tak, aby povedali: „Len aby ste vedeli, viem, že vás nechali ísť, ale chcem sa len ubezpečiť, že to všetci chápu, stále si vás podrobíme a vnesieme do vášho života strach.“

Stewart tiež povedal: To by mala urobiť v krátkom čase normálna fungujúca spoločnosť pred rokmi.

Noah a Stewart sa tiež dotkli spolitizovania nosenia masky, aby spomalili šírenie koronavírusu.

V tejto krajine sme vytvorili paralelné vesmíry, povedal Stewart. V multiverse, kde žije pravica, ide o priestupok.

SÚVISIACE: Jon Stewart tvrdí, že Amerika potrebuje „vodcu pokory“, ako Joe Biden

Dodal, že chirurgovia ich nosia na operačných sálach. Nenosia ich, pretože šoférujú vozidlá Volvos, popíjajú čaj chai a počúvajú NPR.

Stewart zažartoval: Až nabudúce podstúpite operáciu a chirurg príde s umytými rukami a maskou, povedzte, nebuďte mačička, nebuďte liberálny mačička. Zložíte tú masku, umyjete si ruky a zastrčíte labky do mojej otvorenej zející rany. Pretože zjavne sú hygienické podmienky liberálnym mýtom.