Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Jon Bon Jovi odhaľuje, že takmer vyradil „Livin“ z modlitby za to, že bol príliš odlišný

Bon Jovi boli veľmi blízko k tomu, aby odovzdali jeden zo svojich najväčších hitov.

Počas fanúšikovskej Q&A relácie na fanúšikovskej plavbe Runaway to Paradise frontman Jon Bon Jovi prezradil, že na prielomový album kapely z roku 1986 takmer nezahrnul Livin ‘On a Prayer. Klzké za mokra .

SÚVISIACE: Bon Jovi sa stretáva so zakladajúcimi členmi Richie Samborou a Alecom Johnom Suchom na Rock Hall Show

Nakoniec bola pieseň taká jedinečná, vysvetlil . Neznelo to ako nič. Viete, skladba „Runaway“ mala osem nôt, ako napríklad veľa skladieb v tom čase v rádiu. Dokonca aj skladba „[You Give Love a] Bad Name“ pripomínala iné piesne, ktoré boli v rádiách.Pokračoval, „Livin“ on a Prayer “neznelo ako nič. Takže mi bolo akosi ľahostajné. Myslel som, Je to iné, ale je to rocková pieseň? Sme to my?

Bol dôvod, aby s ním pieseň neklikala.

Pravdaže, napísali sme to na akustické gitary, takže tam nebol žiadny bubnový rytmus ani nič, povedal Bon Jovi. Chýbala basová linka.SÚVISIACE: Jon Bon Jovi získal čestný doktorát z hudby na Pennsylvánskej univerzite

Našťastie Hugh McDonald prispel k uncredited basovej linke a zvyšok je história, aj keď Bon Jovi pripustil, že slávna kľúčová zmena piesne je pre neho po všetky tie roky stále zložitá.

Chcem, aby si vedel, každú noc celých 36 rokov vtipkoval.