Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Cudzie Veci

Jimmy Fallon sa pripojil k Twitchu hraním online hry s hviezdami ‘Stranger Things’

Jimmy Fallon sa pridáva do online sveta Twitch pomocou hviezd Stranger Things Gatena Matarazza a Noaha Schnappa.

Vo štvrtok večer vydaní The Tonight Show si Fallon nasadil herný headset a doprial si kolo populárnej online hry Among Us.

Spolu s Matarazzom a Schnappom boli medzi hráčmi aj členovia Roots Questlove, Tariq Black Thought Trotter a kapitán Kirk Douglas spolu s fejtónmi Twitch Valkyrae, Sykkuno, Corpse Husband a Victoria Tran.

SÚVISIACE: Jimmy Kimmel a Jimmy Fallon idú proti sebe v bitke pri príprave pizze

V hre sú avatary hráčov členmi posádky vesmírnej lode a musia určiť, ktorí z nich sú tajne podvodníci vraždiaci ostatných členov posádky.Podľa očakávania sa veci pohybovali medzi príšernými a hlúpymi. Áno, videl som svoju vraždu, vyhlásil Questlove s výrazom falošnej hrôzy v tvári po tom, čo jeho avatar dostal ranu. Niekto ma dekapitoval.

Hra nebola len o neskorých nočných hrách, ale podujatie bolo pripravené na získanie peňazí pre charitu potravinovej banky Kŕmenie Ameriky . Diváci boli požiadaní, aby pri sledovaní prebiehajúcej zábavy dali čo mohli.