Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Odcudzená manželka Jesseho Williamsa Aryn Drake-Lee žiada súd o výhradné zverenie detí páru

Odcudzená manželka Jesseho Williamsa, Aryn Drake-Lee,hľadá výhradnú právnu a fyzickú opateru pre dve deti páru - trojročnú dcéru Sadie a dvojročného syna Macea.

V súdnych dokumentoch získaných spoločnosťou ET, ktoré Drake-Lee podala v piatok na kalifornský vrchný súd v Los Angeles, požiadala súd, aby nariadil, aby ani jeden z rodičov nezverejňoval obrázky svojich detí bez predchádzajúceho vzájomného písomného súhlasu, ani jeden z nich nebude posielať správy prostredníctvom deti alebo ich opatrovateľka a že ani jeden z rodičov si nezavedie nového dôverného partnera, kým vzťah nevydrží najmenej šesť mesiacov.

Pokiaľ ide o vizitáciu, Drake-Lee požiadal, aby sa Williamsovi umožnilo navštevovať striedavé víkendy od 7:00 do 16:00. v nedeľu, ako aj dva pracovné dni v týždni, v závislosti od jeho výrobného programu spoločnosti Grey’s Anatomy. Williams bude mať tiež umožnený Facetime svoje deti medzi 6:00 a 8:00 denne.

SLEDOVAŤ: Hviezda „Grey’s Anatomy“ Jesse Williams žiada o rozvod manželku Aryn Drake-Lee

Drake-Lee v dokumente uviedla, že rodinná opatrovateľka Maritza bude aj naďalej stabilnou konštantou v živote detí a bude ich sprevádzať počas striedavého rodičovského času v nedeľu a vo všedný deň, ako to umožňuje jej rozvrhnutie pracovného času.Matka dvoch detí vysvetlila, že ich opatrovateľka je s nimi od čias, keď mala Sadie tri mesiace. Tvrdí, že Maritza pomáhala deťom spoluobčaťovať, zatiaľ čo Williams pracoval ako herec. Ďalej cestovala za propagačnými aktivitami, sociálnym aktivizmom a ďalšími aktivitami. veci, ktorým hovoril „podnikanie“, či už to boli konferencie, promócie alebo predĺžené víkendové pobyty po jednej udalosti.

Podľa dokumentu sa manželia pokúsili o manželské poradenstvo na jeseň 2016, ich úsilie však bolo neúspešné. Williams sa odsťahoval z domu v marci 2017 av apríli podala žiadosť o rozvod.

FOTKY: Najväčšie rozpady celebrít roku 2017 - zatiaľ!Podľa Drake-Leeho Williams zmeškal v živote svojich detí množstvo udalostí vrátane predškolských promócií ich dcéry, pretože sa musel zúčastniť futbalového zápasu celebrít v Miami.

Rovnako trochu trápne vynechal obe oslavy Dňa otcov v škole Sadie’s, za ktoré som ich musel dosadiť, uviedla v dokumente.

[Williams] neuznala a neuprednostnila harmonogram detí pred jeho vlastným a ich potrebu udržiavať ho denne, dokonca aj cez víkendy, bez ohľadu na to, či rodič pracuje alebo nie, uviedla v dokumentoch s tým, že jej odcudzený manžel tiež vyzdvihnutie a odchod detí zo školy sú prioritou.

SLEDOVAŤ: Jesse Williams reaguje na podvádzanie obvinení v poznámkach pod čiarou 4:44 od JAY-Z

Drake-Lee uviedla, že sa zaujíma o emočnú stabilitu svojich detí, a vo svojej snahe o zabezpečenie tejto stability chce zabrániť deťom v tom, aby videli otáčavé dvere intímnych partnerov, a ďalej tvrdí, že Williams, ktorýsi nedávno všimli s herečkou Minkou Kelly, zdieľal svoj čas s deťmi s intímnym partnerom / partnermi.

Viac z ET EXKLUZÍVNE: Hviezdny Josh Flagg pokrmy ‘Million Dollar Listing L.A.’ na svadobných detailoch a hviezdny zoznam hostí Joe Jonas sa dožíva 28 rokov! Pozrite si sladké a veselé priania k narodeninám od jeho bratov a bývalej priateľky Demi Lovato Bella Hadid pokrýva prvé vydanie septembrového časopisu Vogue Arabia - pozrite si obrázky!