Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Jeremih

Jeremih je mimo ICU po „COVID-19, ktorý brutálne zaútočil na jeho telo“

Jeremih je z ICU po pozitívnom teste na COVID-19.

Spevák skupiny R&B bol pôvodne na ventilátore na JIS po tom, čo sa jeho stav údajne zhoršil.

Jeremih bol presunutý z JIS. Zvyšok času na zotavenie strávi v bežnej nemocničnej izbe. Skutočné uzdravenie sa začína. Ďakujem všetkým za vaše modlitby a želania, uviedla jeho rodina vo vyhlásení.Predtým hovoril Jeremihov hovorca o tom, ako bol na jednotke intenzívnej starostlivosti v nemocnici.

Jeremih v súčasnosti bojuje s ťažkými zdravotnými komplikáciami COVID-19. Je na jednotke intenzívnej starostlivosti o ventilátore, ktorý mu pomáha dýchať, uvádza sa vo vyhlásení. Podmienka COVID-19, ktorú prežíva, je pre mladého muža v jeho veku bez základných podmienok zriedkavá. Jeho rodina by chcela svetu pripomenúť, že COVID-19 je skutočný a netreba ho brať na ľahkú váhu.Je tiež dôležité, aby ľudia infikovaní karanténou čo najskôr oznámili svojim rodinám a priateľom, pokračuje jeho zástupca. Uzatvárať zmluvy s COVID-19 nie je žiadna hanba a ľudia, ktorí to majú, musia byť zodpovední a ohľaduplní k ostatným. Každý, komu je diagnostikovaný COVID-19, je ovplyvnený odlišne. Bohužiaľ pre Jeremiha COVID-19 brutálne zaútočil na jeho telo.

Rodina je veľmi vďačná za každého, kto sa modlí, a prosíme o ďalšie modlitby, uzatvára zástupca. Rodina verí každodenným modlitbám k Bohu. Pri presadzovaní mu pomáha skvelý tím lekárov a sestier. Ešte nie je z lesa, ale pokrok sa dosiahol. Rodina a priatelia sa modlia, aby čoskoro začal dýchať sám a úplne sa zotavil.

Modlite sa za môjho chlapca @jeremih, ktorý nerobí dobre, pretože je skutočne skutočný na ICU v Chicagu, 50 Cent zdieľal na Instagrame po prvej správe. Hitmaka tiež zdieľala ďalšiu aktualizáciu Jeremiha.SÚVISIACE: Chris Stapleton chce, aby všetci ‘dezinfikovali haly’ novým vianočným albumom COVID na albume „Kimmel“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný 50 centmi (@ 50 centov)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný spoločnosťou The Formula (@hitmaka)

SÚVISIACE S DANOU: „Chicago Fire“ po viacerých pozitívnych testoch COVID-19 zastaví výrobu

Šanca rappera požiadala o modlitby na Twitteri.

Prosím, ak sa na chvíľu pomodlíte za môjho priateľa Jeremiha, je pre mňa ako brat a momentálne je chorý. Verím v Ježišovu liečivú moc, takže ak môžete, prosím, pomodlite sa nad ním, prosil svojich nasledovníkov.

Kliknite a zobrazte galériu Celebrity, ktoré boli pozitívne testované na koronavírusy

Ďalej snímka