Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Jennifer Love Hewitt odhaľuje scénu „Stále viem, čo ste robili minulé leto“, ktorá bola v skutočnom živote rovnako strašidelná

Jennifer Love Hewitt prezradila, že scéna Stále viem, čo ste robili minulé leto, bola v skutočnosti v skutočnosti strašidelnejšia, keď sa bavila o filme Heather McMahan Rozhodne nie podcast.

Herečka hovorila o scéne solária, v ktorej je jej postava Julie James zamknutá v stroji sériovým vrahom.

SÚVISIACE: Jennifer Love Hewitt sa snaží získať stretnutie „Can’t Hardly Wait“ a televízny seriál „Heartbreakers“

Pripustila, že podobná vec sa skutočne stala počas natáčania.

Hewitt zdieľal podľa toofab : Takže sme boli v tomto skutočnom letovisku, v akomsi opustenom letovisku, strašidelnom letovisku v Mexiku a postavili túto malú izbu, vložili tam solárium a pretože je to film, chceli, aby som v ňom vyzeral lepšie, takže si zapálili. so skutočnými svetlami.Bolo 100 stupňov, niečo také v soláriu. Potom bolo v miestnosti 100 stupňov, pretože tam nebola klimatizácia ... a vonku bolo 100 stupňov.

SÚVISIACE: Jennifer Love Hewitt pripomína veselú noc pitia vodky a jedenia pizze s Betty Whiteovou.

Pripustila, že v tom čase pravdepodobne vďačne nejedla dosť, jej matka bola po ruke.Hviezda povedala: „Moja mama sa dívala na monitor a bola ako:„ Chlapi, ona ... nerobí to, čo má robiť. “Ako:„ Prečo nerobí to, čo má robiť? “A oni si uvedomili, že vo vnútri omdleli a bolo to naozaj zamknuté.

Kliknutím zobrazíte galériu letných filmov z roku 2019, o ktorej sa budete nadšení

Ďalej snímka