Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Jennifer Love Hewitt bola „super opitá“ s Betty Whiteovou, myslela si, že „ide zabiť národný poklad“

Jennifer Love Hewitt prežila divokú noc s Betty Whiteovou.

Drew Barrymore dobieha 41-ročného Hewitta v šou The Drew Barrymore Show. Herečka Criminal Minds sa v vzácnom čase, keď sa na verejnosti opila, pripravila o národný poklad White.

Pizza a vodka sú jej najobľúbenejšie, miluje tiež párky v rožku a strašne podvádza v Scrabble, ale je to Betty White, takže ste ju nechali vyhrať, povedal Hewitt.SÚVISIACE: Jennifer Love Hewitt pripomína čas, keď na stretnutí uniklo materské mlieko

Jeden z mála prípadov, keď som bol ako super opitý, bol s Betty na verejnosti a ona sa otočila do kríkov a pomyslel som si: Pane bože, zabijem národný poklad Betty White. A potom rada zakončila svoje noci s tebou jedením gumených medveďov, pokračovala. Je všetko, čo od nej chcete, je najlepšia a ja ju jednoducho milujem na kúsky.

Hewitt je matkou dvoch detí: dcéry Autumn James Hallisayovej (7) a syna Atticusa Jamesa Hallisaya (5). Dieťa Hewitta naučilo byť láskavou k sebe samej.

Jednou z vecí, ktoré v tomto odbore veľa riešime, je to, že musíme byť pred ľuďmi, keď sa v sebe cítite dobre a keď nie, v najlepších chvíľach a v nie príliš dobrých chvíľach herečka zdieľala . Naozaj som posledných asi päť rokov strávil tým, že som sa naučil byť v poriadku s tým, kde som, keď som tam.

Toto konkrétne popoludnie som sa tak necítila, nebola som v tom momente v silách a povedala som niečo ponižujúce o sebe a svojom vzhľade, možno aká je moja váha alebo čo, pokračovala. Nevedela som, že to moja dcéra počula, ale neskôr povedala: „Hej, mama, povedala si o sebe niečo nie také pekné,“ a okamžite mi to prirástlo k srdcu skutočne zvláštnym spôsobom.

SÚVISIACE S DANOU: „9-1-1“: Jennifer Love Hewitt sa otvára o Maddie’s Fate

Naozaj ma to naučilo niečo veľmi hlbokého, uzavrela. Bol to pre mňa veľký meniaci sa okamih a odvtedy som si skutočne vedomý toho, čo hovorím a o čom vie, že si myslím o sebe, pretože chcem, aby sa cítila dobre z toho, kým je.