Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Muži Roka Gq

Jennifer Lopez je ikonická na obálke čísla 2019 ‘GQ’ pre mužov roku

GQ sa zameriava na Jennifer Lopez pre svoje nové vydanie Muža roka.

Časopis označil hviezdu Hustlerov za svoju ikonu roka 2019 a v čísle , 50-ročná hovorí o svojom nadchádzajúcom predstavení Super Bowl Halftime Show a kontroverzii okolo NFL.

SÚVISIACE: Robert Pattinson hovorí, že Jennifer Lopez by urobila „skvelého“ Batmana v nových „hercoch“Chápem, že ľudia to nechcú robiť, hovorí Lopez. Každý sa musí rozhodnúť sám. Musia sa cítiť dobre z toho, čo robia.

Mám pocit, že je to úžasná platforma a jedna z najväčších na svete, ktorá umožňuje šíriť akékoľvek správy, ktoré tam chcete dať. Nech už je to akékoľvek posolstvo lásky alebo - nechcem nič rozdávať - ​​myslím si, že to má šancu urobiť. Cítim, že je skvelá vec, mať dve Miami ženy v Miami na čele Super Bowlu a čo by sme mohli urobiť s týmito 12 až 14 minútami, aby ľudia pochopili našu hodnotu a hodnotu v tejto krajine ... Myslím, že by to mohlo byť skutočne krásne oslava.

Mnoho hviezd vrátane Rihanny údajne odmietlo polčasovú šou na podporu protestu Colina Kaepernicka proti reforme trestného súdnictva.

Jennifer Lopez. Foto: Daniel Jackson pre GQ

Jennifer Lopez. Foto: Daniel Jackson pre GQ

Keď hovoríme o Hustlerovej, Lopez odhalí, že za účinkovanie vo filme v skutočnosti nezarobila žiadne peniaze.

Robím veci, pretože ich milujem. Nedostal som zaplatené celé peniaze Hustlers , ona sas. Urobil som to zadarmo a vyrobil som to. Bankujem na seba. To je Jenny z bloku. Robím si čo chcem, robím to, čo milujem.

Lopez hovorí aj o tom, že je v Hollywoode ženou v strednom veku.

Ženy vo všeobecnosti, a najmä umelkyne, sú čoraz lepšie a rastú a dospievajú. Môžete to vidieť! ona povedala. Kariéra Meryl Streep sa rozbehla, keď mala 40. Tina Turnerová, keď mala 40. Cher ... Ako starli, rozkvitali tak, ako predtým nie, však? Prišli do svojej vlastnej sily ... Nie je dôvod, aby ste sa niekedy hanbili za to, kde ste. Nie, keď robíte maximum. Nenazývaj to návratom, som tu už roky!

Keď už hovoríme o slove, ktoré neznáša, hovorí Lopez: Som neuveriteľne netrpezlivá. Teraz chcem všetko. Je pre mňa ťažké tolerovať pomalé tempo. Som z toho na nervy. Nemám rád slovo „nie“. Je to naozaj zlé. Veľmi zle.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez dokazuje, že dokáže všetko pri vydaní svojho nového španielskeho singla Baila Conmigo

Al Pacino a Robert De Niro / tvorca Tyler. Foto: Daniel Jackson pre GQ

Al Pacino a Robert De Niro / tvorca Tyler. Foto: Daniel Jackson pre GQ

GQ Vydanie Muži roka obsahuje aj obálky s filmami Kmotri Al Pacino a Robert De Niro a Provocateur Tyler, Stvoriteľ.

Nové číslo sa objaví v novinových stánkoch 19. novembra.