Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ranná Šou

Jennifer Aniston hovorí, že „Ranná šou“ nie je konkrétne založená na streľbe „Today“ od Matta Lauera

V Austrálii sa predstavili Jennifer Aniston a Reese Witherspoon Dnes v utorok predstavili svoju novú sériu Apple TV + Ranná šou (ktorá má názov Ranné vojny v Austrálii) a sexuálne pochybenie Matta Lauera v relácii NBC Today sa nevyhnutne vyskytlo.

V novej sérii hrá Aniston Alexa Levyho, dlhoročného spolumajiteľa rannej šou - podobne ako pri dnešnej šou Today -, ktorej sa zem pod nohami posúva, keď jej 15-ročný letecký partner Mitch Kessler (Steve Carell) , je náhle prepustený za sexuálne zneužitie.

Aj keď je to jedna z tém šou, Aniston uviedla, že The Morning Show obsahuje mnoho ďalších. Mocenské boje, rovnosť v odmeňovaní, to všetko. Sexizmus, ageizmus, rasizmus. Každý „-izmus“, povedala.

SÚVISIACE: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston odhalili správu, ktorú chcú poslať „Rannej šou“ mužom: „Sledujte sa“

Naozaj sme sa chceli zaoberať žurnalistikou a reálnym vysielaním médií, aby sme videli, ako systémy roky a roky zaobchádzajú so ženami a čo sa zmenilo v týchto momentoch #MeToo a tohto skutočného kultúrneho zúčtovania, dodal Witherspoon.

Aniston si spomenula, keď si ona a Witherspoon najskôr prečítali pilotný scenár, pamätám si, že sme obaja boli ako: „Páni! Woah! Ideme priamo do toho, úplne zhora. Scéna jedna, “povedala. Ale viete, prečo nie? Myslel som si, že to bolo od spisovateľa Kerryho Ehrina odvážne a odvážne, a prečo sa vyhnúť slonovi v miestnosti?

SÚVISIACE: Jennifer Aniston a Reese Witherspoon sú rannými kotvami v reálnom živote na „GMA“

Napriek zjavnej podobnosti Aniston trval na tom, že dej Rannej šou nie je konkrétne založený na Lauerovom škandále, ale ako beletrizovaný príklad odrážajúci početné mužov v silných pozíciách, ktorí majú byť obvinení zo sexuálnych predátorov v dôsledku hnutia #MeToo.

Mitch je ako archetyp tohto muža, o ktorom v podstate rozprávame príbeh, a bohužiaľ ich je viac, povedal Aniston.

V mnohých rôznych sieťach pridal Witherspoon a tiež v mnohých rôznych odvetviach.

Rozhovor dua si môžete pozrieť celý vyššie.

Kliknutím zobrazíte Galériu Najlepší vzhľad z „Rannej šou“ Stlačte Prehliadka

Ďalej snímka