Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Jenna Elfman hovorí, že stretnutie „Dharma a Greg“ je „super zábava myslieť“

Ak vezmeme do úvahy početné televízne seriály z minulosti, ktoré boli reštartované v posledných rokoch, aké sú šance, že by sa mohli Jenna Elfman, Thomas Gibson a sitcom z 90. rokov v komédii Dharma & Greg vrátiť na stretnutie alebo reštart?

Elfman sa tejto téme venoval počas štvrtkového vystúpenia v Daily Blast Live.

Myšlienka tejto myšlienky je super zábavná, pripustil Elfman, ktorý momentálne účinkuje v predstavení Fear the Walking Dead od AMC.SÚVISIACE: Cast 'Fear The Walking Dead' hovorí o nadchádzajúcej šiestej sezóne počas Comic-Con @ Home

Viete, muselo by to byť rovnako dobré ako prvé, dodala. V tom čase bolo v chémii všetkých ľudí niečoho tak zvláštneho. Neviem. Nikdy by som nepovedal, že nikdy, ale momentálne na tom nič nie je, aj keď som nadšený, že na Hulu je teraz k dispozícii všetkých päť sezón.

Elfman tiež diskutovala o tom, prečo by jej postava, slobodomyseľná Dharma, bola silným vzorom pre mladé ženy v dnešnom kultúrnom prostredí.

Dharma je takým dobrým príkladom pre dievčatá, povedal Elfman. Myslím si, že je pre to dobrým vzorom. Je v poriadku byť tým, kým ste, nemusíte dostávať povolenie ani sa ospravedlňovať. Len buď ty a to je úžasné.

SÚVISIACE: Jenna Elfmanová o tom, že je scientológkou: „Viem, čo viem“

Napriek tomu, že Dharma a Greg odišli z vysielania v roku 2002, Elfman verí, že šou, takmer o 20 rokov neskôr, je dnes rovnako dôležitá ako vtedy.

Teraz je to skutočne veľmi dôležité kvôli tomu, ako veľmi sa roztrieštila naša spoločnosť, povedala. Myslím si, že je to perfektný sitcom, ktorý si môžete znova pozrieť, dobre sa zasmiať a uvedomiť si, že to nemusí byť všetko také vážne.

Kliknutím zobrazíte galériu Cast Reunions

Ďalej snímka