Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Shane Dawson

Jeffree Star sa ospravedlňuje Jamesovi Charlesovi za jeho „činy a správanie“

Jeffree Star sa ospravedlňuje Jamesovi Charlesovi.

Hviezda bola obvinená z toho, že bola súčasťou schémy zosadenia spolupracovníka mejkapu Charlesa, hlavne v dráme Tati Westbrook.

V novom videu na YouTube sa Star za svoju časť ospravedlňuje.

Mlčal som veľmi dlho a viem, že je to pre mňa veľmi zriedkavé, povedala Star. Venoval som veľa času sebareflexii. Teraz v minulosti som sa previnil tým, že som hovoril od hnevu, frustrácie a svojich emócii. Veľmi rýchlo chytím telefón a poviem v mysli v tej chvíli všetko, čo ma napadne, bez toho, aby som si skutočne myslel na dôsledky svojich slov, svojich činov a po prvýkrát za veľmi dlhú dobu skutočne premýšľam nad svojím správanie a moje samé. Dospela som k mnohým uvedomeniam a bolo skutočne dôležité skutočne pochopiť všetko, čoho som bola súčasťou, čo som urobila zle, a skutočne začať novú kapitolu svojho života.

SÚVISIACE: Kozmetika Morphe prerušuje spojenie s Jeffree StarOsobne by som sa chcel ospravedlniť Jamesovi Charlesovi za slová, ktoré som povedal, a za moje činy, povedala Star. Ak som si s niekým skutočne bol blízky, mal som mať schopnosť jednoducho mu zavolať a opýtať sa a povedať: „Hej, to sú veci, ktoré mi hovoria.“ Namiesto toho som nemal. Nechal som ľudí, aby ma poriadne načerpali a dostali ma do zákulisia, a naozaj som prepadol mnohým veciam a naozaj som sa chytil do humbuku. Je to nechutné, hrozné a nič z toho sa nemalo stať. Takže James, je mi skutočne ľúto za moje činy a moje správanie.

Star tvrdí, že jedným z ľudí, ktorí ho v minulosti ovplyvnili, aby zverejnil video o Charlesovi, bol najlepší priateľ Shane Dawson, ktorý nedávno povedal, že odchádza zo sveta líčenia.

Teraz Shane Dawson. Je to jeden z mojich najlepších priateľov a niekto, kto mi pomohol spomenúť si, kto som, keď som začal praskať a stratiť sústredenie na to, kým som v skutočnosti bol, pokračoval. Je nefalšovaný, obetavý a je jedným z najláskavejších ľudí, akých som na celom svete stretol. Viem, že Shane bleskovo postavil svoju rodinu a priateľov pred seba. Teraz sme sa so Shaneom chytili do drámy a robili sme hlúposti? Samozrejme, že sme to spravili, ale to je môj najlepší priateľ - a som skutočne skutočne šokovaný, že si ľudia mysleli, že sa od neho budem dištancovať alebo že moje mlčanie bolo iba podporou.SÚVISIACE: Tati Westbrook hovorí, že Jeffree Star a Shane Dawson „sú zodpovední za toľko škôd“

Hviezda tiež definovala Dawsonove minulé činy, ku ktorým patrilo aj video, kde sa zdá, že ho baví Willow Smith keď mala 11 rokov.

Shana poznám odteraz. Nepoznám Shana spred 10 rokov a on ma nepozná spred 10 rokov, Star Said. Teraz súhlasím s Shaneovými minulými činmi? Samozrejme, že nie. A súhlasí s mojím minulým správaním? Samozrejme, že nie. Poznám úžasného človeka, ktorým je dnes a neopúšťate svojich priateľov.

Kliknutím zobrazíte Galériu hviezdnych škvŕn

Ďalej snímka