Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Jason Weaver odhaľuje, prečo spieval ako mladý Simba vo filme „Leví kráľ“, ale neposkytol hovorený hlas

Zatiaľ čo Disney pokračuje vo veľkých peniazoch pri pokladni vďaka svojmu hranému remaku filmu Leví kráľ, jedna z hviezd pôvodného animovaného filmu odhaľuje odhalenie svojej úlohy.

Jason Weaver bol detským hercom, keď bol v klasike z roku 1994 obsadený ako mladý Simba. Hviezda domáceho vylepšenia Jonathan Taylor Thomas túto postavu vyslovila.

V novom rozhovore s Tieň a zákon „40-ročný Weaver vysvetľuje, prečo nehovoril ani nespieval.SÚVISIACE: Donkey sa pripojí k mužovi, ktorý spieva „Circle of Life“ od „Lion King“

Jediným dôvodom, prečo som nebol mladým Simbom rovnako hovoriacim hlasom, je ten, že producenti a režisér filmu „Lion King“ v tom čase ešte netušili, čo do projektu prinesiem, vysvetlil Weaver.

Po nedávnom stvárnení mladého Michaela Jacksona v televíznej minisérii The Jacksons: American Dream si Weaver pripomína, že nebyť zásahu inej hudobnej ikony, nedostal by túto rolu.

Veľa dôvodov, prečo som tam bol, je ten, že Elton [John] sa za mňa zaručil, povedal Weaver o Sire Eltonovi, ktorý zložil piesne pre film. Doslova som práve dokončil nakrúcanie filmu „The Jacksons“ a o dva dni neskôr som v rámci nahrávania spieval „I Just Can’t Wait to be King“.

SÚVISIACE: Simba Lion Lion King z tohto nádherného levíčaťa

Podľa Weavera režisérov Rogera Allersa a Roba Minkoffa natoľko vyrazilo dych jeho štúdiové predstavenie piesne, že mu chceli ponúknuť aj hovoriacu rolu, s Thomasom však už bola uzavretá dohoda.

Vlastne mi ponúkli túto rolu a režisér dokonca zavolal obchodné záležitosti do spoločnosti Disney a bol rád: ‚Áno, uzavreli sme zmluvu s Jonathanom Taylorom Thomasom? Pretože si myslím, že chceme ponúknuť ponuku hovoriacich rolí Jasonovi Weaverovi, “pripomína Weaver. A obchodné záležitosti sa mu vrátili a znel: „Nie, dohodu sme doslova len uzavreli.“

SÚVISIACE S DARČEKOM: „Leví kráľ“ prinútil Jasona Momoa Cryho „Mnohokrát“ premietať narodeniny svojej dcéry

Weaver však z tejto skúsenosti nemá ťažké pocity a tvrdí, že bol spokojný s tým, že bude spievať iba ako Simba.

Disney sa o mňa veľmi stará, pokiaľ ide o tento projekt, dodáva Weaver. Takže za to Disneymu ďakujem.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Vieme, že #JasonWeaver bol mladý spevácky hlas pre Simbu v pôvodnom #TheLionKing, ale prečo mu Disney nedal aj hovoriacu rolu? @itsjasonweaver vysvetlil, čo sa stalo s #ShadowAndAct. #jasonweaver #lionking #childactor #cast #animation #speakingrole

Príspevok zdieľaný používateľom Shadow and Act (@shadow_act) 9. augusta 2019 o 13:08 PDT

Kliknite a zobrazte galériu Najpamätnejšie okamihy z tlačového turné „The Lion King“

Ďalej snímka