Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Lauren Scruggs

Manželka Jasona Kennedyho sa ho bráni po tom, čo spolumajiteľka Catt Sadler opustila E! News Over Pay Nerovnosť

Manželka Jasona Kennedyho Lauren Scruggs sa bráni svojho manžela po tom, čo jeho spolumajiteľka Catt Sadler opustila E! Správy o spore o nerovnosť v odmeňovaní.

SÚVISIACE: Catt Sadler odchádza z E! Správy po učení Spoluhostiteľ Jason Kennedy zarába takmer dvojnásobok svojho platu

V príspevok v blogu zdieľaná na sociálnych sieťach, Scruggs sa rozhodla priblížiť Kennedyho stránku príbehu po tom, čo bolo oznámené, že 43-ročný Sadler opustil šou, keď sa dozvedela, že jej 36-ročný spoluvlastník zarobil takmer dvojnásobný plat.

Verím v posilnenie postavenia žien a rodovú rovnosť, ale je srdcervúce, že sa sieť (ktorá sa skutočne stará o svojich zamestnancov) považuje za sexistickú, keď to jednoducho nie je pravda, napísal Scruggs.

Jeden čas mal môj manžel na sebe kotvu E! Novinky ktorý zarobil 3-násobok svojho platu, uviedol 29-ročný mladík s odvolaním sa na Giulianu Rancic. Bolo to nahlásené používateľom Ľudia že Rancic zarobila podstatne viac ako Kennedy predtým, ako nakoniec opustila sieť.Ženy sú v tejto sieti zodpovedajúcim spôsobom platené a rozdiel v jeho plate oproti jej nemal na Jasona vplyv. Vie, že pri určovaní platu je potrebné brať do úvahy vždy viac komponentov ako samotné pohlavie, pokračoval Scruggs.

Keďže Jason bol pomenovaný ako trvalá kotva ‘E! News ’pred viac ako dvoma rokmi pôsobil v rôznych hostiteľoch, ktoré sa striedali počas celého týždňa. Dodala, že stály spolupracovník nebol nikdy menovaný, pretože posledný odišiel pred pol rokom.

SÚVISIACE: Emma Stone hovorí, že jej mužské spoločné hviezdy brali platové škrty, aby mohla dostávať rovnakú mzduTO vyhlásenie vydané pre Ľudia v mene spoločnosti E! a Kennedy povedal: E! odmeňuje zamestnancov spravodlivo a primerane na základe ich rol, bez ohľadu na pohlavie. Vážime si veľa príspevkov Catt Sadler na E! Správy a prajeme jej všetko dobré po jej rozhodnutí opustiť sieť.