Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Bývalý manžel Janet Jackson James DeBarge tvrdí, že títo dvaja majú spolu tajnú dcéru

Bývalý manžel Janet Jackson, spevák James DeBarge, práve odhodil údajnú detskú bombu.

V novo vydanom klipe od spoločnosti WE TV’s Vyrastá hip hop , 53-ročný DeBarge tvrdí, že má s Jacksonom tajnú dcéru. Spevák skupiny Rhythm Nation utiekol do skupiny DeBarge v roku 1984, avšak manželstvo bolo v roku 1985 zrušené.

SLEDOVAŤ: EXKLUZÍVNE - Janet Jackson Tehotná v 50 rokoch: Čo hovorí špecialistka na plodnosť, ktorá by si mala a nemala robiť starostiSom unavený z utajenia, hovorí DeBarge svojej dcére Kristinii, keď ho konfrontuje s článkom, ktorý čítala a v ktorom rozoberá tvrdenia. Som unavený z toho, že pravda nepríde dopredu a že ľudia sú zbabelci, keď na to príde. A považoval som za rozumné, aby som teraz prehovoril, pretože to treba riešiť.

Ak mám byť k vám úprimný, nevedel som, pokračuje. Mal som dojem, že neexistuje žiadne dieťa, a chcel som uveriť, že to nie je pravda. Ale je to tak.

Spoločnosť ET požiadala Jacksona o vyjadrenie.

Jackson (50) jeteraz tehotná so svojím prvým dieťaťoms manželom Wissamom Al Manom. Jackson mala viditeľné hrčky, keď ju koncom septembra spozorovali v Londýne na obrázkochvýlučne získané spoločnosťou ET.

Minulý mesiac Jackson a jej manžel vystúpili opäť v Londýne,držiac sa za ruky.Veľké speváčkine správy o tehotenstve prišli po tom, čo v apríli oznámila, že budeodložila jej turné za založením rodiny.

SLEDOVAŤ: Janet Jackson a manžel Wissam Al Mana vykročili prvýkrát od oznámenia tehotenstva

ET nedávno hovoril s Jacksonovým dobrým priateľom Tylerom Perrym, ktorý to povedalnadšená pre svoje tehotenstvo.

Proste bola vždy tak nesmierne súkromná a leží na dne a ja jej len želám všetko dobré, povedal Perry. Som z nej nadšený, pretože viem, čo to znamená.

Myslím, že jej to dá pocit uspokojenia, aký nikdy predtým nemala, dodal.

Pozrieť nižšie:

Viac z ET: