Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Shane Dawson

Jada Pinkett-Smith a Jaden Smith zavolali Shane Dawsona na videozáznam, ktorý ho znovu sexualizoval ako maloletú Willow Smith

Jada Pinkett-Smith a Jaden Smith volajú YouTubera Shane Dawsona niekoľko hodín po tom, čo sa ospravedlnil za minulé rasistické komentáre.

Znovu sa vynoril starý klip hviezdy YouTube, kde sa zdá, že sa nevhodne dotýkal plagátu Willow Smithovej, keď mala 11 rokov.

SÚVISIACE: YouTuber Shane Dawson hovorí, že „berie zodpovednosť“ za Blackface, súťaže N-Word, ospravedlňuje sa za predchádzajúce ospravedlneniaShane Dawsonovi ... skončím s výhovorkami, napísala Jada.

Jaden vo svojom vlastnom príspevku uviedol: SHANE DAWSON, VÁM ZE Znechutený. SEXUALIZUJETE 11 ROKOVÚ STARÚ DIEVČATKO, KTORÉ SA STANE, ABY SOM BOL MOJOU SESTROU !!!!!! JE NAJČASTEJŠIA VEC Z FUNNY A NIE JE TO V TOM NAJNIŽŠOM BITE.

SÚVISIACE: Rihanna sa pripojila k Jade Pinkett Smith, Common, Alicia Keys a ďalším, keď požadujú spravodlivosť pre Breonnu Taylor

Dawson práve zverejnil video, kde sa ospravedlnil za žartovanie o pedofílii a nasadení Blackface.

V minulosti som urobil veľa vecí, ktoré nenávidím, ktoré by som si prial, aby som mohol ísť preč, čo som sa pokúsil urobiť preč odstránením videí alebo zrušením označenia môjho Instagramu, doslova robiac všetko, čo som mohol, aby som tieto veci predstieral sa nestalo, uviedol vo videu.

Dawson nereagoval na rodinu Smithovcov.