Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Instagram

Iggy Azalea reaguje na únik nahých fotografií: Som „nahnevaný, že neboli okamžite vymazané“

Iggy Azalea odstupuje od sociálnych sietí.

28-ročná rapperka v pondelok deaktivovala svoje účty na Instagrame aj na Twitteri po tom, čo na internete unikla jej nahá fotografia.

Obrázok sa objavil cez víkend a zdá sa, že bol urobený počas minulého fotenia s GQ Austrália. Zatiaľ čo Azalea a jej tábor ešte nemajú komentár, účinkujúca Fancy sa rozhodla vyčistiť svoje kanály sociálnych sietí.SÚVISIACE: Iggy Azalea vydáva nový singel a video „začalo“ s predstavením Drag Queen Trixie Mattel

Fotenie bolo pre GQ Austrália Vydanie Woman of the Year z decembra 2016. Na fotografiách Azalea pózovala bez bral iba v mokrom bielom tričku. Podľa správ bola počas natáčania tiež vyfotografovaná úplne bez toplingu na niekoľkých fotografiách.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Gratulujeme Iggy Azalea, Žene roka GQ za rok 2016. Foto: Nino Munoz. Styling: Trevor Stones

Príspevok zdieľaný používateľom GQ Austrália (@gqaustralia) 16. novembra 2016 o 3:19 hod. PST

SÚVISIACE: Iggy Azalea sa dostane do ducha „Drag Race“ s hudobným videom pre „Sally Walker“

Vo vyhlásení pre Proste Jared , redaktor GQ Austrália Michael Christensen povedal: „Boli sme veľmi sklamaní, keď sme sa dozvedeli, že výsledky fotografovania z roku 2016, ktoré neboli schválené alebo určené na zverejnenie, sa zdá byť fotografovi ukradnuté. Chápeme, že prebieha vyšetrovanie, a pripájame sa k odsúdeniu zverejnenia týchto obrázkov.

Ako publikácia poznamenala, v roku 2016 poslala Azalea podpísaný topless obrázok plastickému chirurgovi, doktorovi Ghavamimu, zjavne ako vďaku za svoju operáciu na zväčšenie pŕs. Podpísanú fotografiu neskôr zverejnil na svojom Instagrame, no jej prsia si zakryl emojisom z koňa.

GQ Austrália tiež vysvetlil, že fotografie neurobili konečné rozšírenie pre svoj časopis a nie je známe, ako k ich úniku.

Azalea zverejnila na svojej stránke poznámku a potom znova deaktivovala Twitter, kde vysvetľuje niektoré z mojich informácií.

Mnoho vysoko profilovaných žien vystreľovalo kryty pre GQ so strategicky umiestnenou rukou atď., Ktorá im zakrývala prsia atď. Vždy som mala pocit, že sú to veľmi pekné kryty, a tak som skočila na príležitosť.

Dodala, že pretože ďalšie obaly neprepúšťali, cítila sa pohodlne (na uzavretej sade), aby vytvorila model pre taký renomovaný časopis, pretože vedela, že do tlače sa budú brať iba obrázky s mojimi rukami.

Nikdy som nesúhlasil s fotografovaním topless obrázkov pre potenciálne uvoľnenie, bodka, vyhlásenie pokračovalo. Nebol dôvod, aby niekto bránil vyústeniu z natáčania. Som prekvapený a nahnevaný, že neboli vymazané okamžite po výbere finálnych obrázkov.

Spevák tento okamih nazýva jadrovou bombou, ktorá vás emočne ničí, ale vo vašom osobnom živote zanecháva cestu deštrukcie.

Záverom vyhlásenia je, že som mal v úmysle zistiť, kde únik vznikol, a podať trestné oznámenia.