Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

Ian Anthony Dale sa po 10 sezónach odráža na konci filmu „Hawaii Five-0“

Odvážny nový reštart klasickej televíznej policajnej šou, Globálne ‘S Havaj päť-0 debutovalo v roku 2010 a každý týždeň prinieslo tropickú dávku kriminálnej akčnej adventúry.

V piatok 3. apríla Five-0 završuje svoju 10-sezónnu jazdu záverečnou polovicou finále dvojdielnej série.

Organizácia ET Canada hovorila s hviezdou Ianom Anthonym Daleom, ktorý sa podelil o svoje myšlienky na koniec show. Dale (41) plánoval po ukončení natáčania návrat do svojho domova v Los Angeles. S cestovnými radami kvôli pandémii koronavírusov sa však spolu s manželkou rozhodli omylom z dôvodu bezpečnosti a zostanú na Havaji, pretože sú rodičmi batoľaťu a novorodencovi, ktorý má iba 8 týždňov.SÚVISIACE: Finále série „Hawaii Five-0“ sa rozšírilo na 2 noci po zrušení marcového šialenstva NCAA

Rozlúčiť sa s predstavením, pripustil Dale, bolo pre všetkých ťažké.

Posledné tri dni natáčania boli veľmi náročné pre herecké obsadenie aj štáb, uviedol Dale. Je zrejmé, že sme si všetci boli takí blízki ... bolo to všetko veľmi neskutočné. Tešili by sme sa zo spoločnosti toho druhého čo najviac, snažili sme sa zostať v danom okamihu a nebyť ohromení.

Nechal si Dale na pamiatku niečo zo sady? Urobil som, povedal. Musím si nechať svoj odznak pracovnej skupiny Five-0. A tiež som sa musel držať opierky pred epizódou, ktorú som režíroval začiatkom tejto sezóny.

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené.

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené.

SÚVISIACE S DANOU: „Hawaii Five-0“ na záver 10 sezón s dvojhodinovým finále série

Dale v skutočnosti debutoval v tejto sezóne ako režisér, a to v epizóde, ktorej spoluautorom bol predstaviteľ Chi McBride. Pre herca - medzi ktorého ďalšie filmové počiny patrí The Hangover and Salvation - bol nástup na režisérske kreslo jedným z najnáročnejších a najpríjemnejších zážitkov mojej kariéry.

Keď Dale prvýkrát začínal v šoubiznise, vysvetlil Dale. Predtým, ako sa dal na herectvo, pracoval ako krajčír a výrobca rekvizít, takže byť späť za kamerou bolo zážitkom celého kruhu.

To, čo sa mi veľmi páčilo na tom, že som sa dostal k priamej réžii, bolo získanie hands-onu a úzka spolupráca so všetkými rôznymi oddeleniami, uviedol.

V prvý deň natáčania som povedal [štábom i štábom], že aj keď som prvýkrát v pozícii režiséra, v tejto novej úlohe so mnou vždy môžete rátať s niekoľkými vecami, pokračoval. Povedal som, že vždy prídem s nápadmi a som pripravený pracovať, ako sa len dá. A vždy sa budem spoliehať na talent a skúsenosti všetkých okolo mňa.

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené

© 2019 CBS Broadcasting, Inc. Všetky práva vyhradené

SÚVISIACE S DANOU: Daniel Dae Kim prestáva mlčať pri východe ‘Hawaii Five-0’

Medzitým sa Dale, rovnako ako milióny ľudí na celom svete, izoluje doma so svojou manželkou a ich deťmi a otvoril informácie o tom, ako to zvláda.

Viete, sú to veľmi zvláštne a neisté obdobia, v ktorých momentálne žijeme, povedal.

Mám 2 a pol ročného syna a 8 týždňovú dcéru a väčšinu času trávime rodičovstvom. To málo času, ktoré máme mimo minútovú zodpovednosť za ochranu našich detí, strávim čítaním príliš veľa správ, pripúšťam, dodal. Chceme však tiež mať prehľad o tom, čo sa deje a ako môžeme ďalej udržiavať svoju bezpečnosť a zdravie.

SÚVISIACE: Alex O’Loughlin sa stáva kandidátom na to, prečo je pripravený odstúpiť od „Havaja Five-0“

Sériové finále Havaj päť-0 sa vysiela v piatok 3. apríla o 21:00. ET / PT zapnuté Globálne .

Kliknutím zobrazíte galériu Klasické televízne reštarty

Ďalej snímka