Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Lady Antebellum

Hillary Scott odhalila manžela Chrisa Tyrrella, ktorý bude chýbať na prehliadke lady Antebellum, aby sa postaral o svoje novonarodené dvojčatá

Hillary Scott odhalila, že jej manžel Chris Tyrrell bude chýbať na nadchádzajúcom turné Lady Antebellum Summer Plays On, keď v novom rozhovore hovorila o rodinnom živote.

Povedal to 32-ročný Scott, ktorý 29. januára porodil identické dvojčatá Betsy Mack a Emory JoAnn Ľudia že jej druhá polovica, ktorá v skupine hrá na bicie, súhlasila s tým, že zostane doma a bude sa starať o deti.

Spevák, ktorý označil Tyrrella za hrdinu, vysvetlil, že sa toto leto postavil na pódium po boku Davea Haywooda a Charlesa Kelleyho: S rozhodnutím sme v úplnom pokoji.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme @people za zdieľanie našej cesty k päťčlennej rodine. Skutočne sa cítite požehnane nad mieru! A rozmazané vlasy E & B na hlavách ... Nemôžem ani. : @labellumhs: @juliepaisleyphotography

Príspevok zdieľaný používateľom Hillary Scott (@hillaryscottla) 11. apríla 2018 o 6:41 PDT

SÚVISIACE: Hillary Scottová Lady Antebellum víta dvojčatá len pár hodín po Grammy

Scott, ktorý tiež zdieľa s Tyrrellom štvorročnú dcéru Eisele Kaye, pokračoval: Obaja sa navzájom vybavujeme, aby sme robili presne to, čo by sme teraz mali robiť.

Práve sme dospeli k tej dohode spoločne. Bolo to jedno z najjednoduchších rozhodnutí, aké sme kedy urobili, a mier, ktorý sme cítili, pretože sme ho urobili, bol len neustálym dôkazom toho, že je to správne volanie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Naša rodina s vďakou a hrdosťou oznamuje príchod našich vzácnych dievčat. Narodili sa v skorých ranných hodinách 29. januára 2018 a my sa už nemôžeme dočkať, až sa o nich v najbližších dňoch podelíme. Ďakujem všetkým, ktorí sa modlili a modlili za tieto malé slečny, a ďakujem vám Pane za zdravé deti. # dvojčatá

Príspevok zdieľaný používateľom Hillary Scott (@hillaryscottla) 29. januára 2018 o 19:32 PST

Hudobníčka, ktorá predtým potratila pred otehotnením s dvojčatami, povedala, že to pôjde sama: Dúfajme, že to bude pokojné a efektívne, keď si hovoríme, že si tento zážitok užije.

SÚVISIACE: Kelsea Ballerini hovorí o svojej svadbe, je zamilovaná a cestuje s lady Antebellum

Na druhej strane Tyrrell trval na tom, že sa teší na strávenie kvalitného času s malými deťmi.

Povedal magistrovi: Bol som spoluhráčom, zamestnancom, manželom a otcom, takže som v poriadku a zložiť klobúk.

Okrem toho, keď ste sa pozreli na to, či sa kapela bez mňa zaobíde, nebolo veľa otázok!

Kliknutím zobrazíte galériu Hollywoodsky boom pokračuje

Ďalej snímka