Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Diskusia Hillary Clintonovej a Donalda Trumpa sa stala duetom „Času môjho života“

Nikdy predtým sa tak necítili.

Druhá debata Hillary Clintonovej a Donalda Trumpa bola dabovaná do duetu k (I’ve Had) The Time Of My Life, oscarovej ústrednej piesni Dirty Dancing. Duet dub debaty hodnej víkendu, ktorú si môžete nechať ujsť, prvýkrát zverejnila holandská televízia Lucky a zobrazuje dvoch protivníkov, ktorí kráčajú na pódium k napodobňovaniu milostnej piesne Billa Medleyho a Jennifer Warnes z roku 1987.

Vďaka určitým kreatívnym úpravám sa zdá, že je dvojica uzamknutá v duete a majú čas svojho života. Serenádujú sa navzájom cez úvodné pruhy piesne. Bohužiaľ, duet sa neskončil tým, že Trump zdvihol Clintona v štýle pravého Dirty Dancingu.

SÚVISIACE: Donald Trump vyhodil ženskú hviezdu z WWE cez „šatňu“ Banter v roku 2010 „Celebrity Apprentice“Zatiaľ čo sa diskusia odohrávala v reálnom čase, používatelia sociálnych médií rýchlo komentovali, že Clinton a Trump sa zdajú byť uväznení v duete Baby It’s Cold Outside a Islands In The Stream.