Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Ellie Goulding

To najlepšie zo 106,1 Jingle Ball 2015 KISS FM v Dallase

Včera v noci sa sviatočná sezóna prehnala na vysokej obrátke so 106.1 KISS FM’s Jingle Ball 2015 v Dallase v Texase. Na úvodnom podujatí sa predstavilo množstvo ikonických a rozvíjajúcich sa umelcov vrátane One Direction, Calvin Harris, Demi Lovato, 5 Seconds of Summer, Ellie Goulding, Zedd, Shawn Mendes, Tove Lo, Charlie Puth a DNCE na čele s Joeom Jonasom.

Medzi výnimočné momenty patrilo prekvapivé vystúpenie Camily Cabellovej počas setu Shawna Mendesa, spev, Viem, čo si robil minulé leto.

106,1 KISS FM Okrem toho sa fanúšikovia divoko rozbehli, keď Charlie Puth vyrazil na pódium pre svoje vôbec prvé predstavenie v aréne. Puth bolo neskôr možné vidieť na okraji pódia počas vystúpenia skupiny One Direction, pričom zneli slová ich hitov.106,1 KISS FM

Obľúbená fanúšička a rodáčka z Dallasu Demi Lavato ukončila večerné slávnosti zakričaním na svojich fanúšikov a vysvetlila, že pred mnohými rokmi sa ako fanúšička zúčastnila udalosti Jingle Ball, sledovala scénu Christiny Aguilery a snívala o dni, v ktorom by mohla vystupovať v rovnakom čase. etapa.

106,1 KISS FM