Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Halsey odhalila bývalého priateľa Yungblud, ktorý inšpiroval svoju úplne prvú ľúbostnú pieseň

Halsey si sadla so Zanom Lowem z Beats 1 z Apple Music na rozsiahly rozhovor a úprimne sa vyjadrila k svojej dnes už neexistujúcej romanci s Yungbludom.

Halsey (25) chodila s britským hudobníkom (vlastným menom Dominic Richard Harrison) takmer rok predtým, ako sa na jeseň 2019 údajne rozišla.

Vzťah, ako povedala Lowe, sa skončila jej hudobným inšpirovaním a priviedla ju k napísaniu jej vôbec prvej piesne o láske.SÚVISIACE: Halsey On her Split from Yungblud: ‘Niekedy sa ľudia jednoducho rozpadnú’

Bol som naozaj šťastný. Bol som naozaj šťastný zo svojho života. Myslel som na noc, ktorú sme s ním stretli, pretože som ten príbeh rozprával toľkokrát, vysvetlila.

A vždy, keď som to povedal, bolo to stále lepšie a lepšie a lepšie a romantickejšie a nepršalo. Nepršalo ako v príbehu, ulice svietia mokro a musím rozprávať tento romantický príbeh, pokračoval Hasley. A nikdy predtým som nepísal ľúbostnú pieseň. Ani jeden bez pointy.

SÚVISIACE: Halsey nastavuje rekord priamo v povesti o tehotenstve potom, čo Evan Peters randí s fotografiami

Speváčka Without Me medzitým veľa vykročila s novým šéfom Evanom Petersom a v pondelok oslávila narodeniny hviezdy amerického hororového príbehu sladkým príspevkom na Instagrame.

Všetko najlepšie k narodeninám, miláčik, napísala do titulku k romantickej fotografii svojej a Petersovej. Neviem si predstaviť svet bez toho, aby si bol v ňom.

https://www.instagram.com/p/B7jda1iJkzb/?utm_source=ig_embed

Rozhovor Zane Lowe s Halsey si môžete pozrieť celý vo videu vyššie.

Kliknite a zobrazte galériu Halsey’s Hair Evolution

Ďalej snímka