Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow sa v 48. roku narodila v obleku k narodeninám a pochválila si dcéru Apple

Gwyneth Paltrowová si 48.krát oblieka slnečné okuliare.

Zakladateľka Goopu oslávila v nedeľu svoje narodeniny zverejnením drzej fotografie na Instagrame.

SÚVISIACE: Gwyneth Paltrow hovorí, že je zachránená, celý svoj červený koberec hľadá dcéru Apple: „Miluje sa hrať v mojej skrini“

V ničom, iba v mojom dnešnom narodeninovom obleku ... všetkým veľmi pekne ďakujem za prianie k narodeninám a ďakujem @goopovi za šialene úžasné úplne nové telové maslo, ktoré ma prinútilo myslieť si, že si svoju súpravu môžem stále vyzliecť. # goopgenes, mama dvoch detí označila obrázok.Zobraziť tento príspevok na Instagrame

V ničom, iba v mojom dnešnom narodeninovom obleku ... všetkým veľmi pekne ďakujem za prianie k narodeninám a ďakujem @goopovi za šialene úžasné úplne nové telové maslo, ktoré ma prinútilo myslieť si, že si svoju súpravu môžem stále vyzliecť. #goopgenes

Príspevok zdieľaný používateľom Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) 27. septembra 2020 o 12:00 PDT

MOM, jej dcéra Apple, 16 rokov, odpovedala a potom v ďalšom komentári pridala: „To zabíjate.“Zatiaľ čo Naomi Campbell povzbudila Paltrowa, aby sa tým chválil.

SÚVISIACE: Gwyneth Paltrow hovorí, že súčasné vzťahy s Chrisom Martinom sú „lepšie ako naše manželstvo“

Paltrowov manžel Brad Falchuk tiež zverejnil prianie k narodeninám svojej dvojročnej manželke.

Pripravuje pizzu od nuly, na koktejlovú hodinu nikdy neskoro, otravne uľahčuje dobrý vzhľad a nikdy nevynechá príležitosť dať na svoje miesto kreténa. Vďaka nej sa priatelia cítia ako rodina a rodina sa cíti ako priatelia. Verte mi, že je najlepšia, napísal s láskou.

Potom dodal, že ak chce niekto čítať toto, dostať Gwyneth niečo k narodeninám, HLASUJTE! Zaregistrujte svojich priateľov na HLASOVANIE! Naháňajte ľudí voliť! Úplne miluje, keď HLASUJETE !!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Dnes je to poriadnych 48 ľudí. Pripravuje pizzu od nuly, na koktejlovú hodinu nikdy neskoro, otravne uľahčuje dobrý vzhľad a nikdy nevynechá príležitosť dať na svoje miesto kreténa. Vďaka nej sa priatelia cítia ako rodina a rodina sa cíti ako priatelia. Verte mi, že je najlepšia. Všetko najlepšie, všetko najlepšie k narodeninám, kráska. Ľúbim ťa. PS - ak niekto, kto to číta, chce dostať Gwyneth niečo k narodeninám, prosím HLASUJTE! Zaregistrujte svojich priateľov na HLASOVANIE! Naháňajte ľudí voliť! Úplne miluje, keď HLASUJETE !!

Príspevok zdieľaný používateľom @ bradfalchuk 27. septembra 2020 o 12:08 PDT