Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Hudba

Gwen Stefani a Blake Shelton oslavujú 14. narodeniny svojho syna

Gwen Stefani zdieľa vzácnu fotografiu svojho najstaršieho syna.

Stefani zverejnila nepravidelný portrét svojho syna, Kingstona Jamesa Rossdalea, na počesť jeho 14. narodenín. Spevák Hollaback Girl zverejňuje obrázky Kingstona zriedka, chcel však osláviť jeho výnimočný deň.

SÚVISIACE: Blake Shelton a Gwen Stefani zdieľajú zákulisie

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

šťastné 14. narodeniny môjmu prvorodenému synovi - ďakujem Bohu za to, že ma označil za JEHO MAMMA GX #loveukingstonjamesPríspevok zdieľaný používateľom Gwen Stefani (@gwenstefani) 26. mája 2020 o 9:55 PDT

Na fotografii sa Kingston bez košele usmieva pri hojdaní Sharktooth bez krku, náhrdelník s jeho menom a krucifix okolo krku.

Šťastné 14. narodeniny môjmu prvorodenému synovi, Stefani označila obrázok. Ďakujem ti, Bože, že si ma urobil jeho mamou.SÚVISIACE: Gwen Stefani debutuje na Grand Ole Opry

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

šťastný deň b kingking gx @blakeshelton #

Príspevok zdieľaný používateľom Gwen Stefani (@gwenstefani) 26. mája 2020 o 12:37 PDT

Blake Shelton sa dostal aj k narodeninovej láske. Stefani zverejnila video s mimoriadne pochmúrnym Sheltonom, ako dusí Kingstona a jeho surferské vlasy lustrami.

Stefani má tri deti: Kingston (14), Zuma Nesta Rock Rossdale (11) a Apollo Bowie Flynn Rossdale (6), ktoré všetky zdieľajú s Gavinom Rossdaleom.

Rossdale tiež poslal sladkú narodeninovú správu svojmu synovi.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

kingston james mc gregor rossdale - 14 rokov dnes. aká cesta s týmto mladým mužom. kráľ, odfúkneš ma. taký milý vtipný chytrý pekný neposlušný temperamentný artikulovať dynamický sapien. ste tak plní lásky a humoru, že máte pocit, že sme niečo napravili, aj keď zásluha patrí vám. dnes večer budeme tvrdo oslavovať. je mi ľúto, že sa nekoná žiadne veľké zhromaždenie, ako ste požadovali (a inzerovali 🤷), ale to príde. najskôr buďme všetci bezpečnejší. čo ti môžem povedať - si láska môjho života. oko môjho jablka. vieš, že to všetko (väčšinou) robím pre teba a tvojich súrodencov, že?

Príspevok zdieľaný používateľom Gavin Rossdale (@gavinrossdale) 26. mája 2020 o 10:56 PDT