Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

„Grey’s Anatomy“ preberá policajnú brutalitu, rasovú nespravodlivosť v novej emočnej epizóde

Tento článok obsahuje spojlery z najnovšej epizódy hry Grey’s Anatomy.

Vo štvrtok večer sa epizóda Grey’s Anatomy zaoberala dôležitými spoločenskými problémami.

Milovaná séria si v novej epizóde vzala na mušku policajnú brutalitu a rasovú nespravodlivosť tým, že na proteste Black Lives Matter zranila lekárov z pamätníka Gray Sloan Memorial. Medzitým sa ďalší lekár, nová postava doktora Winstona Ndugu v podaní Anthonyho Hilla, zaoberal rasovým profilovaním z rúk orgánov činných v trestnom konaní.Srdcervúca epizóda s názvom Sign O 'the Times sa začína tým, že Dr. Richard Webber (James Pickens Jr.) a Dr. Jackson Avery (Jesse Williams) diskutujú o svojom novom pacientovi, staršej žene, ktorú polícia počas protestu slzila v slzách. .

Pochodovali sme pokojne, vysvetlil Webber. Pochodovala pokojne. Viete si predstaviť, že na túto ženu vystrelíte jedovatý plyn? Stále pochoduje v jej veku.

SÚVISIACE: Giacomo Gianniotti sa vracia do „Grey’s Anatomy“, aby režíroval, zdieľa špeciálne posolstvo fanúšikom

Čo to tam bolo? Spýtal sa Jackson.

Bolo to nádherné, povedal Webber. Najprv to bolo desivé a bolo to chaotické, ale stále to bolo krásne. Boli tam mladí ľudia, ktorí rozdávali vodu a masky. Bolo to zorganizované. Vo vzduchu bolo cítiť. Musíte sa dať do vedenia, aby ste boli súčasťou. Ale dobrý problém vás rozsvieti.

Foto: ABC / Christopher Willard

Foto: ABC / Christopher Willard

Foto: ABC / Christopher Willard

Foto: ABC / Christopher Willard

Neskôr vidíme, ako snúbenca doktorky Maggie Pierceovej (Kelly McCreary), doktora Ndugu, prenasledujú policajti. Dvojica budúcich manželov a manželiek sa spolu zhovárali po telefóne, keď ho policajti zastavili.

Hudba vypnutá, klobúk dole, ruky za volantom, povedal Ndugu, keď sa policajt priblížil k jeho autu.

Winston, si tam? Nepočujem nič, povedal nervózne Pierce.

SÚVISIACE: Robert I. Mesa sa stal prvým hercom, ktorý si zahral domorodého doktora v epizóde „Grey’s Anatomy“

Budem musieť vypnúť telefón, pane, povedal policajt.

Je to len môj snúbenec, zaistil Ndugu.

Nedodržiavate požiadavky? odpovedal policajt.

Neskôr, keď polícia Ndugu povolila ísť, zavolal Pierceovej, aby jej oznámila, že je v poriadku.

Nechali ma vystúpiť z auta a zložiť si masku, spomenul si. Nechali ma urobiť test DUI. A skontrolovali kmeň. Skontrolovali auto. Rozbalili všetky moje veci. Policajný pes si to pričuchol. Pes ma oňuchal. Pustili ma. Som dobrý. Preto to trvalo tak dlho.

Neskôr vysvetlil, prečo ho na prvom mieste pritiahli. Stojan na bicykel mi zakrýval ŠPZ a potom ma videli. Myslím, že sa to zmenilo na jednu z tých vecí. Maggie, teraz som trochu otrasená. Zatiaľ neviem, či môžem šoférovať. Niesom dobrý. Zatiaľ nie som v poriadku. Musím dýchať.

Dôležitá epizóda prichádza v čase, keď sa nemocnica stále zaoberá pandémiou COVID-19.