Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Tv

„Grey’s Anatomy“: Meredith a Derek sa konečne dočkajú vysnívanej svadby a fanúšikovia nie sú v poriadku

Varovanie spojlera! Nepokračujte, ak ste nesledovali štvrtkovú epizódu dňaGrey’s Anatomy.

Meredith a Derek dostali svoju chvíľu - aj keď to bolo trpko-sladké.

Vo štvrtokGrey’s Anatomy , Meredith (Ellen Pompeo) - stále sa zaoberajúca účinkami COVID-19 a prichádzajúcimi a vychádzajúcimi z vedomia - stála pred nemožným rozhodnutím: vrátiť sa späť k životu alebo zostať na pláži, ktorá sa stala jej bezpečným miestom počas zotavenia COVID a znovu sa zjednotiť v posmrtný život s Derekom (Patrick Dempsey). Odpoveď nakoniec bola jednoduchá, aj keď Meredith chvíľu trvalo, kým sa tam dostala, pretože tak či onak ju nechala ísť. Nechcela opustiť ich deti. Zatiaľ nie. Derek to tiež nechcel.Grey’s Anatomy. (Kredit: ABC)

Grey’s Anatomy. (Kredit: ABC)

V sladkom spätnom volaní na svoju ikonickú svadbu po poznámke z 5. sezóny sa pár ocitol na pláži - Derek v khaki smokingu, Meredith v bielych splývavých šatách s kyticou v ruke. Nikdy nemali oficiálnu svadbu (prísľub post-it note mal slúžiť ako jeden), ale pred mnohými a mnohými rokmi snívali o tom, že sa niekde vezmú na pláži. Existuje dokonca kresba ich ideálnej svadby od ich dcéry Ellis, ktorá je hrdo vystavená na chladničke doma v podobných odevoch. Derek počas svojej improvizovanej svadby na pláži prinútil Meredith sľúbiť, že sa bude mučiť menej, keď sa pýtala, čo by mali sľúbiť.

Nechcem opustiť deti, hovorí Meredith neskôr Derekovi, ktorý zdieľal jej city. Nechcem, aby si opustil deti. To však neurobilo trik, keď vytiahla Meredith z jej dlhotrvajúceho spánku. Namiesto toho to bola kombinácia srdcervúcich momentov - Zolina zúfalstvo, keď videla svoju matku, a Derek ju konečne nechal ísť. Nie je tvoj čas. Naše deti vás potrebujú, hovorí Derek Meredith, chvíľu po tom, čo ich najstaršia dcéra Zola srdcervúco prosí svoju matku, aby sa zobudila. A zatiaľ čo uprostred Zoly, ktorá rozprávala príbeh svojej mame v nemocnici, sa Meredith konečne prebudila.

Grey’s Anatomy. (Kredit: ABC)

Grey’s Anatomy. (Kredit: ABC)

Štvrtková epizóda bola emotívna pre fanúšikov Grays, ktorí sú na horskej dráhe od začiatku sezóny po tom, čo Meredith zasiahla COVID a usilovne sa snažila získať vedomie viac ako minút. Tiež to znamenalo koniec Derekovho príbehu o Grays (zatiaľ), pretože z konečných snímok, ako odchádza sám na pláž, naskočili zimomriavky. (Pri náhodnej náhode bol Dempseyho posledný diel série pravidelný,ten, pri ktorom Derek zomiera, vysielané 23. apríla 2015, teda takmer pred šiestimi rokmi.)

Fanúšikovia sa po epizóde vybrali na Twitter, aby reagovali vášnivými a srdcervúcimi záchvatmi.

Grey’s Anatomy sa vracia vo štvrtok 6. mája o 21:00. ET / PT na ABC. Ďalšie informácie nájdete nižšie.

VIAC OD ET:

Fanúšikovia „Grey’s Anatomy“ reagujú na stretnutie Meredith na pláži s predstavením „Slexie“

„Grey’s“ vracia milovanú postavu v prekvapujúcom vzhľade

Ako Shonda Rhimes transformovala televíziu z „Grey“ na „Bridgerton“

„Grey’s Anatomy“: Chyler Leigh sa vracia ako Lexie Gray v sezóne 17

„Grey’s Anatomy“: Kim Raver nazýva návrat Sarah Drewovej „jasným svetlom“