Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Raketový Muž

„Godzilla: King of the Monsters“ je kráľom pokladne, ale otváracie sklamania v hodnote 49 miliónov dolárov

Godzilla: King of the Monsters dobyl pokladňu počas svojho otváracieho víkendu, ale domáce otvorenie filmu s príšerami vo výške 49 miliónov dolárov je považované za sklamanie, pretože z rozpočtu na tento film vyšiel údajne 200 miliónov dolárov.

Ako Odroda správy „Vedúci spoločnosti Warner Bros. dúfajú, že tretí diel franšízy štúdia MonsterVerse vráti peniaze späť do zámoria, kde sa predchádzajúce filmy ukázali ako veľké hity.

Výzvou a cieľom pre nás je zabezpečiť, aby sa publikum rozšírilo. Jeff Goldstein, šéf domácej distribúcie Warner Bros., hovorí, že film závisí od rozšírenia nielen na fanúšikovskú základňu. Odroda .

SÚVISIACE: „Aladdin“ vyčaruje v pokladni 105 miliónov dolárov, najsilnejší pamätný deň otvorený za 5 rokov

Dobrá správa je, že deti od dnešného dňa nechodia do školy a ľudia sú na prázdninách, takže máte publikum k dispozícii sedem dní v týždni, dodáva.Aladdin z minulého víkendu naďalej ukazoval svoju silu, keď sa prepadol na druhé miesto s domácim hrubým príjmom druhého víkendu vo výške 42,3 milióna dolárov, s dvojtýždňovým domácim súčtom 185 miliónov dolárov.

Životopisný film Eltona Johna Rocketman obsadil počas otváracieho víkendu tretie miesto a na domácom trhu zarobil 25 miliónov dolárov. A hoci je to ďaleko od 900 miliónov dolárov, ktoré nakoniec získala životopisná snímka Queen Bohemian Rhapsody, Odroda poukazuje na to, že vzhľadom na skromný rozpočet filmu (údajne 40 miliónov dolárov) a jeho hodnotenie R je zdanlivo nízka otvorenosť skutočne dobrou správou.

SÚVISIACE: „John Wick 3“ Dethrones „Avengers: Endgame“ ako šampión pokladne s debutovým víkendom 57 miliónov dolárovVýhodou pre nás v lete bolo protiprogramovanie. Je to film pre dospelých s hodnotením R. Myslím si, že to bude naša výhoda, vysvetľuje Kyle Davies, prezident domácej distribúcie spoločnosti Paramount. V lete musíte byť touto franšízou udalostí, o ktorej každý vie, a ak ňou nie ste, mali by ste byť dobrí a originálni a myslím si, že to je to, čo Rocketman je.

Ma sa počas otváracieho víkendu umiestnila na štvrtom mieste s 18,2 miliónmi dolárov na domácom trhu, zatiaľ čo John Wick: Kapitola 3 - Parabellum si za tretí víkend zaobstaral 11 miliónov dolárov, čo je v prepočte na domáci trh 125 miliónov dolárov.