Close
Logo

O Nás

Najnovšie Správy Zo Zábavného Priemyslu Kratěna Manažmentu; Váš Denný Zdrojom Najnovšie Správy V Hollywoode, Celebrity Novinky, Fotky A Videá.

Iné

Film „Private Eyes“ od spoločnosti Global začína natáčať 5. sezónu so úplne novými hosťujúcimi hviezdami

Výroba je opäť zapnutá Global’s Súkromné ​​oči .

Vo štvrtok spoločnosti Global a eOne oznámili, že 5. sezóna seriálu oceneného Zlatou obrazovkou sa teraz natáča v Toronte.

SÚVISIACE: Jason Priestley, Ian Ziering a ďalší zdieľajú dojemné pocty Lukovi Perrymu rok po jeho smrtiDetektívna šou, v ktorej si zahrajú Cindy Sampson ako Angie Everett a Jason Priestley ako Matt Shade, sa vracia s ôsmimi novými epizódami, ktoré obsahujú úplne nové prípady a množstvo hosťujúcich hviezd.

V tejto sezóne sa predstavia herci Enrico Colantoni a Kandyse McClure. Portréty budú vyrábať aj renomovaná torontská kráľovná Lucy Flawless a kanadský spevák a skladateľ Royal Wood.

Sezóna 4 filmu Private Eyes by mala debutovať neskôr na jeseň tohto roku v relácii Global.

SÚVISIACE: Jennie Garth sa pripravuje na to, aké je bozkávanie Jasona Priestleyho o 25 rokov neskôr, na BH90210.

Ako stály špičkový umelec je spoločnosť Private Eyes základným programom spoločnosti Global a sme radi, že môžeme našim divákom privítať novú sezónu, uviedla Lisa Godfrey, viceprezidentka spoločnosti Corus Entertainment pre originálny obsah. S nepopierateľnou chémiou medzi Shade a Everettom, ktorá sa neustále zahrieva, tešíme sa, až uvidíme, kam talentovaní spisovatelia a producenti tieto postavy v sezóne 5 vezmú.

Prvé tri sezóny Súkromné ​​oči sú k dispozícii na streamovanie kedykoľvek v aplikáciách Global TV a StackTV, ktoré sú k dispozícii prostredníctvom Amazon Prime Video Channels.